Yeni
Smok RPM160 Pod Mod

Smok RPM160 Pod Mod

Yeni ürün

Smok rpm160 pod, Bir kapsül sisteminin olanaklarını yeniden düşünen ve yeniden şekillendiren dönüştürücü çift pil modülü. RPM160.

Daha Fazla Detaylar

500,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Rpm160 Pod

Bir kapsül sisteminin olanaklarını yeniden düşünen ve yeniden şekillendiren dönüştürücü çift pil modülü. Smok RPM160, güç çıkışı, lezzet ve buhar üretiminde benzeri görülmemiş bir sıçrama. Kompakt yapı ve yenilikçi tasarım görsel zevk ve ergonomik konforunuzu yükseltin. Maksimum güce sahip çift 18650 pil alır 160W çıkış ve 7.5ml kapsül ve iki 0.15ohm mesh coil ile standart olarak geliyor.

 

Bağlantılı ürünler

SMOK RPM Coil

SMOK RGC Coil

 

Smok RPM160 Pod Özellikleri

Yeni IQ-160 Yonga Seti

(2) Yüksek Amper 18650 Pil (Ayrı Satılır)

Watt Çıkış Aralığı: 1-160W

Gerilim Çıkış Aralığı: 0.5 - 8.0V

Direnç Aralığı: 0.1-2.5ohm

Ateşleme Hızı - 0.0015s

Çinko Alaşımlı Şasi Yapısı

Sezgisel Ateşleme Düğmesi

0.96 ″ TFT Ekran

Doldurulabilir Pod - Değiştirilebilir Kartuş

5.0 mL Pod Kapasitesi

Üstten Doldurma Sistemi - Silikon Kapaklı

RPM80 RGC Pod, Ayarlanabilir Hava Akışı Tasarımlı

RPM80 RPM Pod - Diğer RPM Bobinleriyle uyumlu

Akıllı Atomizer Tanıma

Puf İzleme Sistemi

Yüksek Sıcaklık Koruması

MicroUSB Bağlantı Noktası

 

Smok RPM160 Kutu İçeriği

1 Adet SMOK RPM160 Pod Mod

1 Adet SMOK RPM Pod

1 Adet SMOK RGC Pod

1 Adet 0.4ohm RPM Mesh Coil

1 Adet Adet 0.17ohm RGC Coil

1 Adet MicroUSB Şarj Kablosu

1 Adet Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Saltica Riote

195,00 TL

Saltica Leseath

195,00 TL

En Son Baktığınız Ürünler

Menü