Bo Plus Mi 5 Kartuş 3'lü Paket

Bo Plus Mi 5 Kartuş 3'lü Paket

088PMT28

Yeni ürün

Pod mod kartuş konusunda doğru ve uzun ömürlü bir tercih olarak karşınıza çıkacak Bo Plus Mi 5 Kartuş 3’lü Paket konudan ekstra verim almanıza neden olacaktır. Bu sayede uzunca bir süre kartuş sorununu düşünmeye gerek kalmadan e-sigara kullanımına devam edebilmeniz mümkün bir hale gelir.

Daha Fazla Detaylar

100,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Jwell

 
Daha Fazla Bilgi

Bo Plus Mi 5 Kartuşu 3’lü Paket halinde satışa sunulan bir üründür. Böylelikle kartuş bittiğinde kartuş satın alma sorununa çözüm sağlayarak, yeni kartuş ile değiştirme şansını elde edebilirsiniz. Bu şekilde ürünün sağlamış olduğu kolaylık sayesinde kartuş sorununa uzun zamanlı olarak veda etmeniz mümkün bir hale gelecektir.

Bo Plus Mi 5 Kartuşları 3’lü Paket ile kullanabileceğiniz pod mod e-sigara oldukça zararsız ve doğal bir yöntem olarak sigarayı bırakma konusunda size yardımcı olur. Özellikle sigarayı bırakma sürecinde çevrenizi ve kendinizi mümkün olduğu kadar sigaranın en zararlı etkilerinden kurtarmak isterseniz tercihinizi bu elektronik cihaz ve pod mod kartuş modeli olan Bo Plus Mi 5 Kartuşundan yana kullanabilirsiniz.

Sigarayı bırakmak isteyen bireyler günümüz şartlarında tercihini e-sigara modellerinden yana kullanmaktadır. Özellikle bu cihazlar yardımı ile uzun bir zamandır şikayetçi olan sigara bağımlılığından daha sorunsuz bir şekilde kurtulabilmek mümkün bir hale gelebilir.

Doğal ve zararsız bir yöntem olarak ön plana çıkan bu cihazlar aynı zamanda bütçeyi korumak içinde harika bir fikir durumundadır. Her alanda olduğu gibi e-sigara teknolojisinde de zaman zaman değişimlerin ortaya çıkması söz konusudur.

Yeni dönemde artık geleneksel e-sigara modellerinin yerini pod mod e-sigara modellerinin aldığını söylemek doğru olacaktır. Artık çok daha güvenilir ve rahat şartlar altında kullanılabilen bu e-sigara modelleri sayesinde gerçek sigaradan kurtulmak biraz daha kolay bir şekilde tamamlanabilir.

Pod mod sigara modellerinde pod kartuş kullanılmaktadır. E-sigarayı kullanmak isteyen bireyler kartuş satın alarak devamlı olarak e-sigara kullanımına devam edebilirler. Kartuş bittikten sonra eskisini atarak yenisi ile değiştirmek bu konu hakkında yeterli olacaktır. Bu sayede çok daha temiz ve kolay şartlar altında pod e-sigaradan verim alınabilir.

 
Bilgi Kartı
Tank Kapasitesi 1.5 ml
Kutu İçi Adeti 3 Adet
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

En Son Baktığınız Ürünler

Menü