Yeni
Lost Vape Lyra Pod Mod

Lost Vape Lyra Pod Mod

Yeni ürün

Lost Vape Lyra Pod, 2ml kapasiteli kompakt bir kapsül pod cihazıdır. 20W maksimum çıkışa sahip dahili 1000mAh pil ile çalışır. Bölmeleri kurmak veya çıkarmak için akıllı iyileştirme kullanır, bu da doldurma için kolaydır. Pil seviyesini net bir şekilde görüntülemek için akıllı LED göstergesine sahiptir.

Daha Fazla Detaylar

300,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Lost Vape Lyra Pod

Lost Vape Lyra Kit, Lost Vape Ltd tarafından tasarlanan ve üretilen daha kullanıcı dostu basit ve benzersiz bir tasarıma sahip olan Lost Vape Lyra kiti, sizin için daha uygun hale getirir. 1000mAh pil ile çalışır ve 10 ila 20 watt arasında çalışır. Kartuşlar benzersiz tutam ve çekme driptip teknolojisini kullanır ve doldurmayı ve coil değişimini kolaylaştıran akıllı bir tasarıma sahiptir. Bu hafif ve taşınabilir cihaz size sürekli sürprizler getirecektir. Lyra pod sistemi, sizin için mükemmel uyum. Düğmeye 2 saniye içinde 3 kez basılması, üç farklı güç seviyesi arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyacak ve bulutlarınızın ve nikotin vuruşunuzun tadını çıkarabilme olanağı verecektir. Lyra vape, iki özel coil içerir.

 

Bağlantılı ürünler

Lost Vape Lyra Kartuş

Lost Vape Lyra Coil

lost vape lyra pod renklerlost vape lyra renkler

Boyut: 96,3 mm x 30,8 mm x 15,8 mm

Çerçeve: metal

Kartuş : PCTG

Pil: Dahili 1000mAh Pil

Maksimum Watt Çıkışı: 20W

Likit Kapasitesi: 2 mL

Coil : Lyra mesh 0.6ohm coil (maks: 20W), Lyra 1.2ohm normal MTL coil (maks: 10W)

Değiştirilebilir coil : Evet

Korumalar: Kısa Devre / Zayıf Pil / Sıcaklık / Düşük / Yüksek Direnç Koruması

MTL Delrin Driptip

Şarj: MicroUSB Bağlantı Noktası

lostvape lyra kutu içeriği

Lost Vape Lyra Kit Kutu İçeriği

1 × Lyra cihazı

DL buhar için 1 × 0.6Ω mesh coil

MTL buhar için 1 × 1.2Ω regular coil

1 × USB kablosu

1 × Garanti kartı

1 × Kullanım Kılavuzu

1 × Lyra İpi

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 2

En Son Baktığınız Ürünler

Menü