Yeni
Lost Vape Orion Q Pod Mod

Lost Vape Orion Q Pod Mod

Yeni ürün

Lost Vape QUEST Orion Q AIO Başlangıç Kiti, 950mAh dahili pil içeren ve lüks pod mod kasasını korurken bir 1.0ohm KTR Orion kartş'u sunan özel bir yonga setine sahip orijinalin muazzam başarısını takip ediyor.

Daha Fazla Detaylar

350,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Lost Vape Orion Q Edition, üstün alaşımlı hepsi bir arada bir pod sistemi oluşturmak için birinci sınıf alaşımlı kabuk ve çarpıcı karbon fiber ya da reçine detayları gibi Orion DNA GO'nun tüm karmaşık ayrıntılarını koruyor. Temel fark, özelleştirme işlevselliği olmadan birden fazla çıktı ayarlamasıyla rafine bir çıktı ön ayarı uygulayan yonga setinde bulunur.

Kutu mod olarak gelmektedir ilaveten 2 adet kartuş ilave edilerek gönderilir.


Hızlı Bağlantı : 
Lost Vape Orion Q Yedek Kartuş

Lost Vape Orion Q 17W Pod Sistemi Özellikleri:

Boyutlar: 93mm tarafından 37mm 13.5mm

Dahili 950mAh Şarj Edilebilir Pil

Özel Teknede Yongaseti

Maksimum Güç Çıkışı: 17W

Paslanmaz Çelik Çerçeve ve PC-110 (Gıda Sınıfı) Pod Yapısı

Sezgisel LED Işıklar - Doğru Mod Değerlendirmesi

Yüksek Duyarlı Ateşleme ve Ayarlama Düğmesi

2 mL Yeniden Doldurulabilir Pod Kartuş Tasarımı

Özel Pod Kartuşu Takma

1.0Ohm KTR Orion Bölmesi - Kanthal

MTL Delrin Damla İpucu

Çift Ayarlanabilir Hava Akımı - Damlama Ucu Altında bulunur

Dişli Kapaklı Üst Dolgu Tasarımı

MicroUSB Bağlantı Noktası

Kısa devre koruması

Zayıf Akü Koruması

Sıcaklık koruma

Düşük / Yüksek Direnç Koruması

Ayarlanabilir Hava Akışı Kontrolü: MTL ve DTL vapingini destekler

 

PİL ÖMRÜ GÖSTERGESİ - Pil seviyesini kontrol etmek için 1 saniye içinde ateş düğmesine 2 kez basın:

Mavi:% 95-100

Yeşil:% 70-95

Sarı:% 30-70

Kırmızı:% 15-30

Yanıp Sönen Kırmızı:% 0-15 (kırmızı ışık yanıp söndüğünde cihaz kapanacaktır)

GÜÇ DÜZEYLERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ - Güç seviyelerini seçmek / değiştirmek için ayar düğmesine 1 kez basın.

orion q

Kutu İçeriği:

1 Lost Vape Orion Q Mod

2 Adet Kartuş

1 MicroUSB Kablosu

1 Kullanım Kılavuzu

 
Bilgi Kartı
Pil Kapasitesi 950 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Coil Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 40W
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 2

En Son Baktığınız Ürünler

Menü