Yeni
Tesla WYE Pod Mod

Tesla WYE Pod Mod

Yeni ürün

Parametreler:
Boyut: 91 x 32,5 x 13,5 mm
Tank kapasitesi: 2ml
Malzeme: PC
Pil: Dahili 430mAh
Gerilim seviyesi: 3.0V / 3.3V / 3.6V / 3.9V
Giriş gerilimi: 3V-4.2V
USB: 5V / 400mA
Coi direnci: 1.2ohm Seramik Coil
Şarj süresi: 1 Saat

Tesla WYE 430 mAh Pod Mod Paket İçeriği:

1 Adet Teslacigs Tesla WYE Pod Gövdesi

1 Adet Teslacigs Tesla WYE Pod Kartuşu (1.2 Ohm Dirençli / 2 ML SALT Likit Hazneli / Alttan Dolum / Seramik Coil İle Güçlendirilmiş Pod)

1 Adet Mikro USB Şarj Kablosu

1 Adet  Kullanıcı Kılavuzu (İngilizce) 

Tesla WYE 430 mAh Pod Mod Özellikleri

Boyutlar / Gövde / Tip: 91 mm / 31 mm / 13.5 mm Boyutlarında Olan Tesla WYE 430 mAh Pod, Son Derece Basit Bir Yapıya Sahiptir Ve Gövdenin Özellikle Etrafı ve Alt Kısmı Yumuşak Plastikle Kaplandığı İçin Çarpma Ve Düşmeye Dayanıklıdır.

Pil / Watt Gücü / Ohm Değerleri: 430 mAh' lık Küçük Bir Pile Sahip Olan Tesla WYE 430 mAh Pod , Direkt Akım Çıkışı Sağlayarak Çalışan Tesla WYE 430 mAh Pod, 3.0 - 3.9 Volt Akım Çıkışı İle Çalışır. Gövdesine Göre Son Derece Güçlü Bir Pile Sahiptir.

Pod Kartuş Özellikleri: 1.2 Ohm Dirençli Coil (Kartuş) Yapıları Kullanan Tesla WYE 430 mAh Pod, 2 ML Bir Salt Likit Kapasitesine Sahiptir. Mıknatıslı Bir Pod Kartuş Sistemi Kullandığı İçin Tesla WYE 430 mAh Pod, Rahat Bir Günlük Kullanım Sunar. Pod Kartuş Sisteminin Alt Kısmındaki Kısımdan Salt Likit Dolumu Yapılır. Silikon Kapak Salt Likit Sızıntısını Önler.

Diğer Özellikler: PC Olarak Da Bilinen Polietliten - Carbonit Malzemeden Üretilen Gövde Oldukça Hafiftir. Bu Hafif Gövde Yapısı Sayesinde Tesla WYE 430 mAh Pod Yere Düşse Veya Darbe Alsa Da Buhar Üretmeye Devam Edebilir. Gövdesi Üzerindeki Ateşleme Düğmesi Sayesinde Çalıştırılan Tesla WYE 430 mAh Pod, LED Bildirim Işıkları Sayesinde Pil Seviyesi Hakkında Size Bilgi Verir. 

Daha Fazla Detaylar

270,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Tesla

 
Daha Fazla Bilgi

Tesla WYE Pod Mod, şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir, 430mAh şarj edilebilir pil, dört farklı voltaj çıkış seviyesi ve salt likit kullanan daha güçlü konsantre e-sıvılardan en saf aromaları ortaya çıkarmak için entegre bir pamuk coile sahiptir. Tek düğmeli tasarım, çalıştırmayı kolaylaştırır. Kartuş 2 mL e-likit alabilir ve 1.2 ohm organik pamuk coil ile donatılmıştır.

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü