Ez Duz IT Ruthless Salt Likit

Ruthless Ez Duz IT

Yeni ürün

Ruthless marka salt likit, popüler tatlı meyve karışımının sert bir versiyonunu EZ Duz'ü elektronik sigara kullanıcılarına sunar. Çilekleri ve karpuz aromalarını birleştirdiğinizde nasıl bir tad sizi bekliyor tahmin edin. Bu ikili lezzetin birleşimi mükemmel bir şekilde dengelenmiş ve tadı damağınızda kalacağına eminiz.

Elektronik sigaralar, son yıllarda sigaradan uzaklaşmak için kullanılan alternatif yollar arasında yer alıyor. Aslında nispeten de olsa etkili olduğunu söyleyebileceğimiz bu yapılar, birçok markanın farklı tasarım ve fiyatlardaki ürünleri ile dikkatleri büyük ölçüde üstüne çekiyor.

Daha Fazla Detaylar

249,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Ruthless

 
Daha Fazla Bilgi


Ruthless Salt Ez Duz It, özellikle elektronik sigarada alışılagelmiş tatlar seven kişiler için ideal nitelikli olabilirler. Bildiğiniz üzere, elektronik sigara sistemi; USB ile şarj edilebilen, kartuş ve likidin bir araya gelerek kullanıldığı, unsurlar arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan benzoik asit ve nikotin sigarayı bırakma konusunda size destekleyici olurlar.

Elektronik sigara, özellikle kokusuz olması, hatta aroması ile çoğu zaman dışarıya hoş bir koku bırakmanıza imkan sağlayan, sakal ve bıyıkları sarartmayan, bu sebepten de çoğu kişinin favorisi olmuş durumda olan yapılardandır.

Ruthless Salt Ez Duz It Likit Özellikleri

Ruthless Salt Ez Duz It, aslında oldukça tercih edilen bir aroma. Bu aromanın bu denli çok tercih ediliyor olmasındaki başlıca etkenler arasında içeriğinde çilek ve karpuzun bulunması yer alıyor. Özellikle egzotik meyveleri sevenler ve bunları çeşitli yollarla tatmayı sevenler için, elektronik sigarada bu meyvelere vermek oldukça akıllı. Pek çok farklı fiyat seçeneği ile çeşitli mağazalar ya da internet sitelerinde bu ürünü bulabilmek mümkündür.

Bununla beraber, 30 ml’lik seçeneği ile Ruthless Salt son derece tercih edilen likitler arasında yer almaktadır. Kullanımınıza da bağlı olarak ortalama 25-30 gün kullanabileceğiniz ürün, kolay bir şekilde elektronik sigaranıza enjekte edilebilir. Özellikle hafif tuzlu ve buhar çıkaran yanıcı bir sıvı olma özelliği gösteren maddeler ile bir araya geldiğinde, bu aromadan çokça zevk alabilirsiniz. Sigarayı bırakma niyetinde iseniz, alternatif likitleri elektronik sigaralar ile deneyerek bir ön alıştırma yapabilirsiniz.

Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik sigara kullanımı aslında oldukça basittir. Piyasada birbirinden farklı özellikler ve fiyatlar ile bulabileceğiniz elektronik sigaralar, kartuş ve likitlerin bir araya getirilmesi ile çalışırlar. Çoğu zaman sigarayı bırakmak amacı ile çoğu zaman da kişilerin bu durumdan hoşnut olması ve zevk alması sebebi ile sıklıkla tüketilen elektronik sigaralar, dünya çapında yaygınlaşmıştır.

İçeriğinde nikotin barındırmakla beraber, etkileri yine sigar kadar tehlikeli olan bu ürün, maliyet ve kullanım açısından sigaradan çok daha avantajlıdır. Bu sebepten de çokça tercih edildiği söylenebilmektedir.

Ruthless Salt Ez Duz It kullanılarak likit ve kartuşu birleştirebilir, daha sonra da elektronik sigaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Şarjı bittiğinizde doldurmanız gereken ürün, likidi bittiğinde yeni likit alarak kullanılabilmektedir.

Avantajları bir hayli fazla olan ürünü, gönül rahatlığı ile kullanabilmek için yapmanız gereken güvenilir bir siteden temin etmek olacaktır. Yalnızca çilek ve karpuz aromalı değil, aklınıza gelebilecek birçok aromayı doğrudan elektronik sigarada kullanmak üzere çeşitli internet sitelerinden temin edebilmeniz mümkündür.

Sipariş Nasıl Verilir?

Ürünü sipariş vermek için önce, fiyatları incelemeli ve mutlaka orijinal ürün sunan bir mağazadan alışveriş yapmalısınız. Ürün, Amerika menşeili olduğundan dolayı ithal edilmekte, bu sebepten ötürü de alışveriş sırasında dikkatli olmazsanız sahte ürünler ile karşılaşma riskiniz bir hayli yüksektir.

Ruthless Salt Ez Duz It, hem hoş kokulu, meyve aromalı hem de aynı zamanda buhar çıkmasına imkan sağlayacak kadar tuzlu olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Uzun süre kullanmanız halinde, ürün sayesinde sigarayı bırakmanız mümkündür. Pek çok kişi bu yolla sigarayı bırakmaktadır. Dikkatli bir şekilde kullanmanızda fayda bulunuyor. Siz de bu ürünü almayı tercih edebilirsiniz. Ürün 1 yıla yakın bir süre ile kullnılabilir.

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

En Son Baktığınız Ürünler

Menü