Swamp Thang Ruthless Salt Likit

Ruthless Swamp Thang

Yeni ürün

Ekşi elma şekerli şekerleme aromaları içerir.

Daha Fazla Detaylar

135,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Ruthless

 
Daha Fazla Bilgi

Ruthless ekşi elma, gevrek turtalı şekerli şekerlemeyi ağız sulandıran Swamp Thang isimli salt likiti kullanıcılara sundu. Aşırı tatlı olmayan ekşi elma aromalı likit arayışındaysanız, Swamp Thang tamda size göre. Ekşi elmalı turtalarını aratmayan Swamp Thang ferahlatıcı elma aromasına bayılacaksınız.

Ruthless Salt, elektronik sigara kullanan pek çok kişinin likit ürünlerini satın aldığı markalar arasında yer almaktadır. Bildiğiniz gibi elektronik sigara kullanımı son 20 yılda ciddi şekilde artmış, ülkemizde de elektronik sigara tercih eden kişilerin sayısında da ciddi bir yükselme yaşanmıştır.

Bu durumun pek çok sebebi bulunmakla beraber, elektronik sigaranın tütüne göre maliyetinin çok daha düşük olması, bir cihazın oldukça uzun ömürlü olması, koku bırakmaması ve pek çok kullanıcı için de içimi keyifli olması, örnek olarak gösterilebilmektedir.

Ruthless Salt’ın sevilen ürünlerinden bir tanesi de Swamp Thang olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün, elektronik sigara kullananların birçoğu, özellikle likit ürünlerini Ruthless Salt’tan temin etmektedir.

Swamp Thang Ruthless Nasıl Bir Ürün?

Ruthless Salt Swamp Thang kullanacaksanız, size ürün hakkında birraz bilgi verelim. Özellikle ekşi elma tadını sevenlerdenseniz, ürünün aromasının bu yönde olması hoşunuza gidecektir.  Aynı zamanda tuta tadını sevenler için bu iki tadı birleştiren ve ortaya Swamp Thang’i piyasaya süren marka, oldukça tercih edilmektedir.

Markanın pek çok ürünü bulunmakla beraber; turta ve ekşi elma tadının hakim olduğu bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz mümkündür. Swamp Thang, bu ürünü kullanan çok kişinin favorisidir. Nikotin oranı şişe başına 35 mg olmakla beraber, şişe boyutu 30 mL olarak bilinmektedir. Hem uygun fiyatlı hem de aynı zamanda sigarayı bırakmanıza imkan sağlayacak bir salt likit tavsiyesi arayışındaysanız, Ruthless Salt’ın ürünleri sizin için ideal nitelikli olabilmektedir.

Ekşi elma ve turta tatları bu üründe hakim olsa da ürünü tadarken, tuzlu ve boğazı hafif yakan bir tat almanız olası. Bu durum, ürünün buhar miktarı ile doğru orantılı. Likit içerisinde yer alan hafif tuzlu bir sıvı buharın bu denli fazla olmasına imkan sağlıyor. Siz de Swamp Thang’i kullanarak sigarayı bırakma konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

Swamp Thang Ruthless Dışında Başka Likitler Tercih Edebilir Miyim?

Ruthless Salt’ın piyasaya sürmüş olduğu tek ürünü Swamp Thang değil. Eğer markanın ürünlerini denemek isterseniz, elektronik sigara kullanıcıları için sunmuş olduğu kitleri deneyebilir ve size uygun olan ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün, sipariş ettikten sonra derhal adresinize gelmekle beraber, yurt dışından ithal edildiği için fiyatları biraz da olsa pahalı görülebilir.

Ancak sigara ile bir kıyaslama yapıldığında, elektronik sigara maliyetinin hatrı sayılır derecede sigara içen bir bireye göre çok daha az olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Yalnızca Ruthless Salt’ın değil, daha birçok markanın likit ürününe sitemiz üzerinden ulaşabilmek ve satın alım gerçekleştirebilmek mümkündür. Bununla beraber, Ruthless, özellikle son yıllarda en çok tercih edilen ve kullananların da memnun kaldığı ürünler arasında yer almaktadır.

Nikotin içeren, böylece sigarayı bırakmak isteyen bireydeki nikotin ihtiyacını gideren, daha fazla alanda kullanım imkanı sunan ve en önemlisi de koku bırakmayan ürün, elektronik sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Siz de arzu etmeniz halinde bu ürünü internetten sipariş verebilir ve uygun fiyatlar ile kullanabilirsiniz. Likitin ne zaman biteceği, sizin kullanımınıza bağlıdır. Ancak ortalama bir kullanım ile bir likidi 25-30 gün arasında kullanabilmek mümkündür.

Ruthless Salt’ın başlangıç kitinde yer alan likitleri deneyerek siz de elektronik sigarayı deneyebilirsiniz. Swamp Thang, pek çok kullanıcı için favori ürünler arasında yer almaktadır. Hem uygun fiyatlı, hem de uzun süre kullanım imkanı sunan marka, müşteri isteğine de bağlı olarak piyasaya sürekli olarak yeni ürünler sürmektedir.

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

En Son Baktığınız Ürünler

Menü