Smoant S8 Pod Elektronik Sigara

Smoant S8 Pod Elektronik Sigara

063PMT6

Yeni ürün

Smoant S8, en son çıkan podlar arasında en etkileyici olarak yer almaktadır. Hem sistemsel özellikleri hem de buhar performansı açısından oldukça tatmin edicidir. Özellikle ufak boyutu sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.

Günümüzde, elektronik sigara endüstrisinde oldukça büyük bir ilerleme vardır. Neredeyse her sigara şirketi kendi podunu üretmeye çalışmaktadır. Yavaş yavaş yayılmakta olan podların, sigaraya alternatif olarak hayatımıza girmek üzere olduğu aşikardır.

Daha Fazla Detaylar

220,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smoant

 
Daha Fazla Bilgi

Smoant S8’de kullanılan tuş yapısı günümüzde tercih edilen en modern yapıya sahip. 5 farklı renk seçeneği mevcuttur. Zarif ve ufak tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir. Eski büyük modların ağırlığından ceplere sığmayan yapısından, S8 sayesinde kurtulmuş olacaksınız.Bir pod sisteminden beklenildiği gibi Smoant S8, 86.66mm x 48mm x 12.8mm boyutlarında küçük bir cihazdır. Küçük olduğu gibi oldukça hafif bir cihazdır.


Smoant’ın, en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi ise kullanım tuşunun olmamasıdır. Direk ağzınıza götürerek otomatik bir şekilde buharı içinize çekebilirsiniz. Böyle bir sisteme sahip olması Smoant’a çok şey katıyor. Özellikle tuşların aşınması, bozulması, içine göçmesi gibi durumların yaşanmasını tamamen ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda insanların cebinde iken tuşa basılı kalması ve kazalara yol açan durumları engelliyor.

Smoant S8 pod sistemi, en az 2,000 mAh batarya ömrüne sahip modların aksine 370 mAh dâhili bir pile sahiptir. Ancak pod sistemleri, mod sistemleri ile karşılaştırmak saçma olacaktır. Bunlar iki farklı kategori olduğu için, iki farklı biçimde incelemek gerekir. Pod sistemleri öncelikli olarak sigaraya alternatif arayan insanlar içindir. Bunu yapmak içinde fazla pil gücüne ihtiyaç duymazlar.Örneğin, Smoant S8 bölmelerinin içinde ki coiller, buharlaştırıcının 3,3V – 3,4V çıkışı ile birleştirilmiş olan ve 7W ile 12W arasında bir güç üreten 1,3 ohm’luk bir dirence sahiptir. 

Ne kadar pil ömrünün kaldığını öğrenmek için, tek yapmanız gereken daha önce belirttiğimiz LED ışıklarına dikkat etmektir. Mavi ışık kırmızıya döndüğünde pilinizi artık şarj etmeniz gerekir.

Pili şarja taktığınızda yanan kımızı ışık, dolduğunda maviye dönerek yanıp sönmeye başlar. Pil tamamen dolduğu takdirde mavi ışık süreli olarak yanacak ve artık sönmeyecektir. Pilin tamamen dolduğu buradan anlaşılır.Smoant S8 şarj sırasında kullanılabilir. Bu konuda hiçbir sakınca yoktur. 

Özellikleri

 • Boyutları: 86.6mm 48mm x 12.8mm
 • 2 ML Maksimum Likit Kapasitesi
 • Entegre 370mAh Şarj Edilebilir Pil
 • Çıkış Voltaj Aralığı: 3,3-3.4V
 • Draw-Aktive Atış Mekanizması
 • Doldurulabilir Kartuş - Fiş Contası
 • Değiştirilebilir Kartuş Tasarımı - İki Parça
 • 1.3ohm Direnç Bobin
 • LED Pil Işığı Göstergesi
 • Micro USB Şarj Kablosu - 0.5A Şarj Hızı
 • Kısa devre koruması
 • CPU Koruması
 • Şarj Koruması
 • Düşük Pil Koruması
 • Aşırı Kullanım Koruması
 • Aşırı Isınmaya Karşı Koruma

Kutu İçeriği

 • 1 Smoant S8 Pod Bataryası
 • 1 S8 Pod Kartuşu
 • 1 İğne Likit Şişesi
 • 1 Micro USB Şarj Kablosu
 • Kullanım kılavuzu

 
Bilgi Kartı
Pil Kapasitesi 370 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 12W
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünü: 1

En Son Baktığınız Ürünler

Menü