Suorin Air Pod İnceleme

Suorin Air

Yeni ürün

  • Mikro USB şarj destekli
  • 400 mAh bataryası
  • Küçük hacmi ve 136 gram ağırlık
  • Püskürtme yapıp boğaz yanmasına sebep olmaz

Daha Fazla Detaylar

240,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Suorin

 
Daha Fazla Bilgi

Çıktığı andan itibaren, en fazla göze çarpan ultra taşınabilir ve hepsi bir arada tasarım özelliği ile Suorin Air Pod pek çok birey tarafından kullanılmaktadır.

Farklılaşan ve taleplere göre yeni özellikler eklenen elektronik sigara modellerinden, günümüzde fevkalade rağbet gören ve kullanışlı olması sebebiyle çokça talep edilen Suorin Air adlı elektronik sigara meydana çıkmıştır.

İnsan alışkanlıkları içerisinde belki de en uzun ve istikrarlı geçmişe tütün tüketimi sahiptir. Zira insanlar uzun dönemlerden bu zamana değin tüketmektedir.  Gelişen teknoloji ve endüstri ile beraber tütün karşımıza sigara olarak çıkmıştır. Ancak sigara bazı problemleri ve sağlık sorunlarını da beraberinde getirmiştir.

İnsanlar hem sigara alışkanlığını tedarik edebilecek hem de sigaradan duyulan rahatsızlığı hissetmeyecek yeni bir alternatif arayışına girmişlerdir. Bu arayış ise elektronik sigaraların doğmasına sebep olmuştur.

Elektronik sigaralar bir yandan sigara içme eylemini insanlara yaşatırken öte yandan sigaranın zararları ve kötü kokusundan alıkoymaktadır. Bu itibarla çok fazla rağbet ve talep görmüştür.

Dolayısıyla bu talep pek çok farklı modelde elektronik sigara üretilmesini sağlamıştır. Suorin Air POD sigara bırakma noktasında bilhassa Amerika ve Avrupa kıtalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Bu duruma en büyük sebep ise Suorin Air pod mod sahici bir sigara içimine fevkalade yakın olması ve bunu sağlarken kullanıcıları sigaranın zararları ve kötü kokusundan korumasıdır. Bu cazipkar özelliğin yanı sıra ultra küçük ve süper taşınabilir özelliği ile kibar, zarif ve hoş görünümü bu cihazı davetkâr kılan bir diğer faktördür.

Bu cihaz bilhassa sigara tiryakilerine özel olarak üretilmiştir. Uzun ömürlü pili ile uzun süre duman yerine buhar keyfi sürebilme imkânı sunmaktadır. Sigara yerine tercih edildiği taktirde, sigaraya olan bağımlılığı kademe kademe azaltmakta ve en nihayetinde sıfıra indirmektedir. Pek çok birey bu yöntem ile sigaradan tamamen uzaklaşmıştır.

Bu noktada Suorin Air POR’un sigaraya bulunan en güzel alternatif elektronik sigaralardan birisi olduğu söylenebilir. İçerisindeki nikotin oranının sizleri korkutmaması gerekir. Zira bu yollar aldığınız nikotin miktarı, kahve ve çay gibi günlük tüketilen içeceklerden alınan nikotine eş değer bir yakınlıktadır.

Yeni Nesil Elektronik Sigara Suorin Air POD

Suorin Air POD, gelişen teknoloji ile birlikte son derece modern bir şekilde üretilmiş, hepsi bir arada olarak geçen bir cihazdır. Görsel olarak gayet estetik kaygılar göz önünde tutularak hazırlanmış ve pek çok kullanıcının beğenisi toplamıştır. Hoş, zarif, kibar ve cazip görünümü Suorin Air POD’u diğer cihazlardan farklı kılan özelliğidir.

Temin edildiği taktirde içerisinde 400mAh performansına sahip pil ve 2ml kartuş ile birliktedir. Suorin Air cihazı, açıp kapatma düğmesine, veri gösterge ışığına ve tekrar doldurma özelliklerine sahip fevkalade kullanışlı bir tasarımdır. Hacminin küçüklüğü sebebi ile her yerde taşınabilir ve her ortamda kolaylıkla kullanılabilir.

Normal bir kredi kartının ebatlarından daha küçük olan Suorin Air POD sizlere özel sigara içimi sunan pod cihaz niteliği ile gerçek sigaraya çok yakın bir deneyimi sizlere sunmaktadır. Tasarımı, hacmi, işlevi ve gerçek bir sigara deneyimine yakınlığı ile bu noktada yeni bir sayfa açmaktadır.

Suorin Air POD a Ait Parametreler

Pil kapasitesi, normal kullanımlar için oldukça elverişlidir. 400 mAh’dır. Pil boyutları ise 48mm – 8mm – 86 mm’dir. Sahip olduğu watt miktarı 16W’tır. Kapasitesi ise 2,0 ml olmaktadır.

Suorin Air POD Özellikleri

Suorin Air POD, modern bir cihazdır. Birbirinden farklı ve en yeni pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri itibarıyla da pek çok kullanıcı bulmaktadır. Pek çok birey için önemli olan husus cihazın hacmidir. Kibar olması ve kolay taşınabilir özelliği her birey arzulamaktadır. Bu noktada istekleri tatmin eden Suorin Air POD taşınabilir boyutuyla istenilen özellikleri karşılamaktadır.

Üzerinde yer alan bir diğer özellik ise güç gösterme sensörüne sahip olmasıdır. Bu özellik ile kullanıcılar cihazın güç durumunu kolaylıkla takip edebilmektedir.

Suorin Air POD’ un sahip olduğu bir diğer özellik ise Mikro USB ve açma kapama fonksiyonlarını yerine getiren düğmesidir.

Tarzı ile yeni nesil olarak adlandırılan ve elektronik sigara tasarımında farklı bir çığır açan Suorin Air POD, minimal boyutlarda tasarımı ile rahatlıkla gömlek cebi gibi küçük yerlerde dahi taşınabilmektedir. Şüphesiz Bu nitelik onu fevkalade kullanışlı kılmaktadır.

Suorin Air POD, atomizer yapısına ve ateşleme kutusuna sahip değildir. Coil yerine ise bir kartuşa sahiptir. Likit kartuş içerisine doldurup, kenar kısmından çekmek suretiyle kullanılmaktadır. Ayrıca Suorin Air nefes sensörü ile çalışmaktadır. Kullanımı oldukça kolay, anlaşılır ve basittir.

Bunun yanı sıra cihazda kullanılan likit diğer cihazlarda kullanılandan farklı olmaktadır. Nicotine salts adı verilen likitler kullanılmaktadır. Bunların içerisindeki nikotin oranı genellikle otuz beş ya da elli mg olmaktadır. Çünkü cihaz, kullanım sıklığı olarak diğer cihazlara göre çok daha az ‘’puff’’ ile tatmin etmek amacı ile tasarlanmıştır. Elektronik sigara kullanımında tatminkâr bir sonuç bekleyen ve agresif vuruş arayan bireyler için biçilmiş kaftandır.

Pek çok birey, elektronik sigaraların pil yetersizliğinden dem vurmaktadır. Ancak bu problem Suorin Air POD ile tarihe karışmaktadır. Zira cihazın kullanım yoğunluğuna göre değişmekle birlikte, 400 mAh bataryası sayesinde sekiz saate kadar uzun bir süre kullanım yapılabilmektedir. Kartuş da kullanım yoğunluğuna bağlı değişmekte ancak takriben iki hafta da bir yenilenmesi gerekmektedir. Bilhassa yoğun ve sürekli sigara içen bireyler değil, anlık nikotin krizini savuşturmak isteyen bireyler için oldukça elverişli ve biçilmiş kaftandır.

Cihaz, kullanıcılarına sahici bir tütün içeren sigara deneyimi yaşatmaktadır. Küçük hacmi ve 136 gram ağırlığı ile ultra kolay taşınabilir tasarıma ve donanıma sahiptir. Bununla birlikte cihaz kesinlikle püskürtme yapıp boğaz yanmasına sebep olmaz. Sistematik dizayn edilmiş hava yolu borusu ile rahat bir kullanım ve içiş konforu amaçlanmıştır.

Tüm bu nitelikler cihaza olan ilgiyi artırmakta ve kullanımında hızla yükseltmektedir. Bu niteliklere sahip elektronik sigara araştırması yapan bireyler için oldukça kullanışlıdır.

Suorin Air POD ile Sigarayı Bırakmak Çok Kolay

Suorin Air POD, gerçek sigara deneyimi kullanıcılarına sunarken pek çok bireyin sigarayı bırakmasını sağlamaktadır. Sahici bir sigara deneyimi ile sigaranın zararsız ve kötü kokusuz bir halini yaşatan bu cihaz sayesinde pek çok kişi sigaraya bağımlılığını minimuma indirmektedir.

Suorin Air Fiyatı

Suorin Air fiyatları astronomik miktarlarda değil bilakis oldukça ekonomiktir. Sigara kullanan bireylerin birkaç paket sigara fiyatı ile denk düşmektedir. Uzun süre kullanım imkânı ile de sigaraya nazaran fevkalade hesaplıdır.

Bilhassa erken yaşlarda başlanılan ve uzun yıllar içilen sigaradan kurtulmanın, şu ana kadar elde edilmiş en başarılı yöntemi elektronik sigara ile mümkündür. Suorin Air POD’un sayısız avantajlarından birisi de pasif içici oranını çok aşağıya çekmesidir.

İçerisinde kullanılan yüksek sıcaklığa dayanıklı yalıtkanlar sayesinde patlama ve/veya yangın çıkarma gibi olası tehlike ihtimali yoktur. İç mekanizması sağlam ve uzun ömürlü malzemeler ile oluşturulmuş kaliteli bir tasarıma sahip olan bu cihaz aynı zamanda dayanıklı dış kabuk ile fiziksel darbelere dirençli hale getirilmiştir.

 
Bilgi Kartı
Pil Kapasitesi 400 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 15W
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 3

En Son Baktığınız Ürünler

Menü