Yeni
Vaporesso Luxe PM40

Vaporesso Luxe PM40

Yeni ürün

795,00 TL

- +

Marka: Vaporesso

Etiketler: vaporesso, luxe pm40

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso Luxe PM40

Her inhalasyonda sizi tatmin edecek devrim niteliğinde bir Turbo Boosting Teknolojisi, ayarlanabilir hava akışı ve watt ve GTX bobinleri içeren LUXE PM40 ile tanışın. Eşsiz sızıntı önleme mekanizmasını ve 1800mAh yüksek yoğunluklu pili cepte taşınabilir gövdede benimseyen LUXE PM40, size endişesiz bir vaping deneyimi sunar. Bu arada üst doldurma sistemi, görünür kartuş ve değiştirilebilir bobin, kullanıcı dostu olmasını sağlar.

 

luxe pm40 renkler

 

• Lezzet Araştırmalarında Turbo Arttırma

• Ayarlanabilir Hava Akışı

• Ayarlanabilir Watt

• GTX Bobin Platformu

• Sızıntı Önleme Mekanizması

• Yüksek Yoğunluklu Pil

 

AYARLANABİLİR HAVA AKIŞI

Doğru Hava Akışı Miktarı

LUXE PM40, çift hava giriş yuvalarıyla çalışan, ağzı kısıtlanmış akciğer veya doğrudan akciğer için daha geniş bir aralıkta doğru hava akışı ayarına izin veren bir paletli dişli iletim sistemi kullanır.

 

TURBO BOOSTING TECH

Lezzet Keşfi

AXON çipinin ekstra gelişmiş voltaj devresi tarafından tahrik edilen yenilikçi Turbo Boosting Tech, daha güçlü bir çıktı üretir ve lezzeti ilk nefes kadar daha uzun süre optimum seviyede tutar.

 

AYARLANABİLİR WATTAGE

Size Uygun Güç

Güç düğmesine hızlı bir şekilde üç kez basarak watt değerini ayarlayın, size hem MTL hem de DTL için size uyan watt çıkışını 40W'a kadar ayarlama özgürlüğü verir.

 

PLATFORM

Lezzet Memnuniyeti

Antibakteriyel keten pamuğu ve dokuma olmayan kumaşı entegre eden GTX bobinleri, herhangi bir sapma olmaksızın saf tadı pürüzsüzce sunar.

 

YÜKSEK YOĞUNLUKLU BATARYA

Vape Daha Fazla ve Daha Az Şarj Et

-1800mAh Yüksek Yoğunluklu Pil

-Type-C 2A Hızlı Şarj

-60dk Tam Şarjlı

 

Kutu İçeriği

1 x LUXE PM40

2 x LUXE PM40 Kartuş (4ml)

1 x GTX 0.6Ω MESH Coil

1 x GTX 0.8Ω MESH Coil

1 x Type-C USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 X Garanti Kartı

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 12

En Son Baktığınız Ürünler

Menü