Yeni
Vaporesso NRG Coil

Vaporesso NRG Coil

Yeni ürün

225,00 TL

- +

Marka: Vaporesso

Etiketler: gt coil

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso NRG GT Coil

Vaporesso NRO Vape Tankınızı en iyi durumda tutmak sizin için önemliyse, bu üründe tüm kutular işaretlenmiştir. Vaporesso GT Coilleri, tam bir gönül rahatlığı için ihtiyacınız olan yüksek seviyede performans ve güvenilirliği sunar. NRG Tankına en iyi şekilde güç sağlamak için yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve inanılmaz miktarda güç üretmesini sağlar. Yüksek watt ile başa çıkabilen sezgisel bir tasarım sayesinde, güçlü bir lezzet ve birinci sınıf bir vaping deneyiminin keyfini çıkaracaksınız. Vape cihazınızın bakımını bu Vaporesso GT Coilleri ile koruyun ve geriye bakmayacaksınız.

 

Bu coiller aşağıdaki tanklarla uyumludur

Coil Art Mage Subohm Tankı

Eleaf Ello, Ello Mini, Ello Vate ve Ello Duro Tankları

Geekvape Illusion Mini, Shield, Aero ve Aero Mesh Tanklar

iJoy Exo S ve Exo X Tankları

Joyetech ProCore Aries Tankı

Squid Industries Peacemaker Tankı

Sigelei Slydr M ve Kaos Subohm Tankı

Smok Baby Beast, Big Baby Beast ve Baby Prince Tankları

Teslacigs H8 Mini Tankı

Vapefly Fantasy Mini Tankı

Vaporesso NRG, NRG SE, NRG Mini Tankları

Vaporesso Cascade (adaptörlü) ve Bebek Tankları

Vaporesso Sky Solo ve Plus Başlangıç Kitleri

Vaporesso Swag 2, Revenger X, Gen, Gen S, Gen X Kitleri

Vaporesso SKRR ve SKRR-S Tankları

Vaportech Ark, Morpheus SF ve Flip SF Tankları

Vaptio Frogman Tankı
Wotofo Flow ve Flow Pro Tankları

 
Coil Çeşitleri

GT2 0.4ohm: 40 - 80W

GT4 0.15ohm: 30 - 70W

GT4 Hasır 0,15 ohm 50 - 75 W

GT6 0.2ohm: 40 - 100W

GT8 0.15ohm: 60 - 110W

GT Ccell Seramik 0.5ohm: 20 - 35W

GT Ccell2 Seramik 0.3ohm: 35 - 40W

GT Mesh 0.18ohm: 50 - 90W

 
Kutuda ne var:

3 x Vaporesso NRG GT Coil

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

En Son Baktığınız Ürünler

Menü