Yeni
Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod

Geekvape Aegis Boost Pro

049PMT897

Yeni ürün

Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit, su geçirmez, darbeye ve toza karşı dayanıklı IP-67 derecesine sahiptir. Tek bir 18650 harici pil ile çalışmaktadır. Aegis Boost Pro kartuşu uzun süre keyifle kullanabilmeniz için yüksek kapasiteli 6 ml hacme sahiptir. Aegis Boost Pro aynı zamanda Aegis Boost Plus Pod ile de uyumludur. Maksimum 100 watt çıkış gücüne sahiptir ve hızlı şarj edebilmeniz için Type-C girişi bulunmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

525,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Geekvape

Etiketler: Aegis Boost Pro

 
Daha Fazla Bilgi

Geekvape Aegis Boost Pro

Üstün bir Quadra Vaping Sistemi, hem içeride hem dışarıda somutlaşan yeni bir tasarımla - yükseltilmiş Gen 2 üç girişli Hava Akışı Kontrolü ve ferahlatıcı yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile vaping deneyimini profesyonelliğe yükseltir. Evrensel bir USB-C bağlantı noktasına sahip, dokuya dayanıklı, üç geçirmez bir gövdede kompakt, ilk kez, dört vaping deneyimi ellerinizde kolaylıkla açılabilir. Dürüst olalım - tam olarak istediğiniz tek şey Aegis Boost Pro.

 

Yüksek uyumlu Quadra Vaping Sistemi

Yeni Quadra Vaping Sistemi ile neler yapabileceğinizi bekleyin -

Arkanıza yaslanın ve güçlü bir boğaz vuruşuyla ağız dolusu bir tat alın

Aegis Boost Plus Pod ile (Geekvape B Serisi Coil)

Büyük ve tatmin edici derecede pürüzsüz buhar bulutları oluşturun yanlısı özel Geekvape P Serisi Coil ile.

RDTA ile DIY'de eğlenin.

510 Adaptör ile en sevdiğiniz tankı seçin.

İstediğin gibi git. Hepsi tek bir modda.

* Aegis Boost Plus Pod, RDTA ve 510 Adaptörü ayrı satılır.

 

Yükseltilmiş Gen 2 Hava Akışı Kontrolü

Üç Pro güçlendirme.

6 ml kapasiteli özel bölmesinde yenilikçi yükseltilmiş Gen 2 AFC tasarımı ile Aegis Boost Pro, vaping deneyiminizi büyük ölçüde artırır. Boost ve Boost Plus üzerindeki önceki Gen 1 AFC ile karşılaştırıldığında, önde yalnızca bir giriş bulunur, Gen 2 AFC, kontrol halkasının altına iki giriş daha ekler. Daha büyük ve daha kalın bir bulut oluşturmak için daha fazla hava kolayca içeri girebilir. Biri artı, ancak üçü onu profesyonel yapıyor.

 

Askeri sınıf Tri-geçirmez Mod

Pro olduğu kanıtlanmıştır.

Bir profesyonelin kanıtlandığı kanıtlanmıştır. IP67 oranı askeri sınıf ile mükemmel

Aşırı açık hava etkinlikleri için.

Suya Dayanıklı - 1 metre derinliğe daldırılabilir

30 dakikaya kadar.

Toza Dayanıklı - tozlu ortama dayanabilir

Ve kolayca temizlenebilir.

Darbeye Dayanıklı - Bir şok kazasında kırılma konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

Geekvape P Seri Coil

Önemli. Güç. Beklenti.

İnanılmaz yüksek güçlü performans sunumu

Düşük dirençte.

Anti spitback özelliğine sahip devasa bir bulut üreticisi

Çekirdek ve daha uzun hizmet ömrü.

Ağız hissini en iyi şekilde hızlandıran, her birinin

Altta yatan tat tonu algılanabilir,

Ve her lezzet seviyesi hissedilebilir.

Gelecekteki modlarımızla uyumlu Geekvape

P Serisi Coil beklentilerin ötesinde.

 

USB-C ile Güçlü Mod

Gücü bir arada getirin.

Harici bir 18650 pil ile çalışan bu profesyonel canavar

Maksimum vaping için 100W'a kadar çıktı sağlar ve hizmet eder

Yerleşik pil bölmesi modundan% 50 daha uzun. Ve için

Ilk kez, bir Aegis harici pil bölmesini şarj edebilirsiniz

USB-C kablolu mod - dağınık kablolara veda edin ve

Tek seferde daha hızlı ve daha kolay bir şarj deneyimini yaşayın.

* Portta sıvı varken modunuzu şarj etmeyin.

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

En Son Baktığınız Ürünler

Menü