Geekvape Wenax C1

Geekvape Wenax C1

Yeni ürün

329,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Geekvape

Etiketler: Wenax C1

 
Daha Fazla Bilgi

Tüm Kavrayış.
İşte tam da böyle diyoruz.
Ergonomik ve kullanışlı tasarım. Doğal ağız ve el hissediyorum. 3 seviyeli ayarlanabilir güç çıkışı. Etkileyici lezzet Geekvape G Serisi Bobin ile deneyim. Doldurulabilir Bölme değiştirilebilir bobinler ile. Uzun pil ömrü.

 

wenax c1 renkler

 

Boyut : 31 * 17 * 86mm

Çıkış Gücü: 9W-20W

Bobin Direnci: 0.4Ω-3Ω

Pil Kapasitesi: 950mAh

Şarj Özelliği: USB-C Şarj Portu 5V

Düşük Voltaj Uyarısı: 3.2V ± 0.1V

PCBA Sıcaklık Alarmı: 80 ° C

En Uzun Vaping Süresi: 10s

Çalışma Sıcaklığı: -10 ° C ~ 45 ° C

Bekleme Akımı: ≤15uA

Şarj Akımı: 1A

Kapasite : 2ml / 3ml
 

Kompakt ve zarif, Taşıması Kolay.

İki Kullanım Yolu: Otomatik çekme / Düğme tetiklemeli

İki çeşit bobine uygulayın (0.6ohm / 0.8ohm)

Doldurulabilir Bölme

1A Şarj Akımı

 

Yalnızca daha büyük bir bulut oluşturmak için değil, aynı zamanda iyi bir buhar deneyimi.
Otomatik çekim - Wenax C1 ve vape'i herhangi bir basışa gerek kalmadan çalışabilir. Ayarlanabilir güç ayarı ile düğme tetiklemeli.

 

Güncellenmiş Geekvape G Serisi Coil

Güler yüzlü ağız hissi - her birini algılayın tadın altında yatan ton. Sürükleyici deneyim - her seviyeyi hissedin lezzet. Gelecekteki başlangıç kitlerimizle uyumludur.

 

Kalıcı Pil Ömrü

950mAh ile tüm gün etkileyici buharlama pil kapasitesi.

Bir Wenax podunu USB-C kablosuyla şarj edin, daha hızlı ve daha kolay bir şarj deneyimi.

 

wenax c1 kutu içeriği

 

Kutu İçeriği

1 * WENAX C1 Kiti (3ml)

2 * Geekvape G.Coil (Önceden takılmış : 0.8Ω 12-15W, Yedek Coil : 0.6Ω 13-18W)

1 * Sarma Aleti

1 * USB Kablosu (Tip-C)

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

En Son Baktığınız Ürünler

Menü