Yeni
Uwell Caliburn G Coil

Uwell Caliburn G Coil

Yeni ürün

0.8ohm Mesh ve 1.0ohm MTL içeren, presle geçmeli kurulum içeren ve kullanıcılara üstün lezzet sağlamak için değiştirilebilir olan Uwell Caliburn G Coil lerini satın alın.

 

Bağlantılı ürünler

Uwell Caliburn G Pod

Uwell Caliburn Koko Prime

Uwell Caliburn G Kartuş

Daha Fazla Detaylar

295,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn G Coil , Uwell Caliburn G Pod Kitiyle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bobinler iki tip dirençle mevcuttur. 0.8ohm ağ bobin ve aralarından seçim yapabileceğiniz standart 1.0ohm bobin ile. Hem ağızdan akciğere hem de doğrudan akciğere buharlama için uygundur. Kapsülün tak ve çalıştır tasarımı sayesinde bobinleri değiştirmek basittir. Eski bobini tabandan dışarı kaydırmanız yeterlidir, takmak için podun altından yeni bobini bastırarak oturtun. En iyi performansı elde etmek için% 50 veya daha fazla PG içeriğine sahip yüksek PG e-likitli iki bobini kullanarak eşleştirmeniz önerilir. Bütçe dostu bir maliyetle her zaman lezzetli bir vaping deneyimi sağlamak için Caliburn G Coil 'lerini stoklayın. Paket başına dört adet.

 

Uwell Caliburn G Kit / Caliburn KOKO Prime Kit / Caliburn G Pod Kartuş ile uyumludur.

 

Coil Çeşitleri

1 Ω Coil ( Sigara içmeye benzer sınırlı Ağızdan Akciğere vape için en iyisidir )
0.8 Ω Mesh Coil ( 13 - 18 W'da kullanın Buhar ve daha havadar bir vape için en iyisi )

 

Caliburn G coil ile hangi e-likit kullanabilirsiniz?

1 Ω coiller en iyi 50:50 bölgesindeki VG: PG oranına sahip e-sıvılar için kullanılır, örneğin Halo Vapor Co. 0.8 Ω coiller, 50 arasında VG: PG oranına sahip e-sıvılarla kullanılabilir. : 50 ila 70:30.

 

Mesh ve normal coiller arasındaki fark nedir?

Mesh coiller, coilin yüzey alanını e-sıvıya kadar maksimize eder. Bu, daha iyi ısı dağılımı sağlar, bu da onu daha yüksek wattlar için ideal hale getirir ve daha fazla buhar ve lezzet sağlar.

 

Ağızdan Akciğer (MTL) buharlama nedir?

Ağızdan Akciğere buharlaşmada, buharı ciğerlerinize ulaşması için tekrar solumadan önce buharı solur ve bir an ağzınızda tutarsınız. Direct-Lung vaping işleminde ciğerlerinize tek bir nefesle nefes alırsınız. Daha fazla bilgi için MTL v DL'ye bakın.

 

Coil ne kadar dayanır?

Coil ömrü, ne kadar süreyle üflediğiniz, kullandığınız e-sıvı ve bobini kullandığınız watt gibi birçok faktöre bağlıdır. Daha yüksek wattlarda kullanılan 0.8 Ω bobin gibi düşük dirençli bobinler, 1 Ω bobin gibi daha yüksek dirençli bobinler kadar uzun ömürlü olmayacaktır.

 

Coili kullanmadan önce astarlayarak (ürün bakımına bakın), doğru VG: PG oranlarında e-sıvı kullanarak, önerilen watt değerinin üzerine çıkmayarak ve bobinin asla kurumaması için tankınızı doldurarak ömrünü uzatabilirsiniz. . Dikkatle, bu başlıklar bir ila birkaç hafta arasında dayanmalıdır.

Uwell Caliburn salt likit için yapılan düşük profilli doldurulabilir bir pod cihazı olan  Uwell Caliburn GK3 üstten doldurma sistemi ile gelen yeni nesil kartuş yapısı ile Uwell Caliburn A3 ve Uwell Caliburn A3S ile son çıkan yeni ürünlerini tanıtırken daha iyi bir deneyim sunma amacıyla  Uwell Caliburn G3 ile birlikte daha eski versiyon olan  Uwell Caliburn G2 yeni versiyona oranla daha iyi bir batarya sahipken aynı coil sistemini kullanıyorlar.  Uwell Caliburn GK2 gibi Uwell Caliburn X pod da en çok tercih edilen ve tutulan pod cihazları arasında yer alırken aynı kartuş içine iki farklı likit koyabileceğiniz yeni inovasyon ürünü olan  Uwell Caliburn Explorer ile yeni bir deneyim sunuyor.

Kutu İçeriği

4 adet Caliburn G Coil

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

En Son Baktığınız Ürünler

Menü