Yeni
Uwell Caliburn G Pod Mod

Uwell Caliburn G

Yeni ürün

Uwell Caliburn G, 690mAh pil ile ayarlanabilir hava akışı sistemi ve 2 mL likit kapasiteli yeni Uwell CALIBURN G 15W Pod.

Daha Fazla Detaylar

649,00 TL

- +

Marka: Uwell

Etiketler: caliburn g, uwell

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn G

Otantik Uwell Caliburn G Pod Sistemi Vape Başlangıç Kiti, Caliburn'un yükseltme sürümüdür, 690mAh dahili pil ile çalışır ve maksimum 15W çıkışa kadar ateşleyebilir. Uwell Caliburn G Pod Sistemi Vape kiti, vapingi başlatmak için doğrudan hava basıncı sensörü veya manuel düğme aracılığıyla vape yapabilir. Uwell Caliburn G kartuş, üstü doldurma ve sızdırmaz tasarımla birlikte 2.0 ml kapasiteye sahiptir. Caliburn G pod kartuşu iki farklı hava akışını destekler: sınırlı DTL buharlaşma (bölmenin hava girişi ve cihazın hava girişi birbirine yakın olduğunda) ve MTL buharlaşma (bölmenin hava girişi ve bölmenin hava girişi cihaz birbirinden uzaktadır).

 

caliburn g renkler

 

Uwell Caliburn G Pod Serisi

2 mL Kartuş Kapasitesi

Üstten Doldurma Sistemi - Ağızlık Doldurma Kapağı

Uwell Caliburn G Coil Serisi ile uyumludur

1.0ohm Caliburn G Coil

Press Fit Coil Kurulumu

 

Caliburn G, 690 mAh pil barındırır ve cihazın alt kısmında bulunan Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj olur.  Ağızlık üzerindeki düğmeye her bastığınızda veya soluduğunuzda LED yanar ve rengi pil seviyesini gösterir:

Yeşil:% 60-100

Mavi:% 30-60

Kırmızı:% 0-30

 

Boyut: 108,3 x 22,5 x 12,6 mm

Pil: dahili 690mAh pil

Çıkış: Maks. 15 W

Şarj: 1.5A

Kapasite: 2.0ml

Maksimum 15W çıkışlı dahili 690mAh pil

5 tıklama ile hızlıca kilitleyin / kilidini açın

Doğrudan çekim veya düğme ile ateşleme

Üst dolgu tasarımı

1.5A USB Type-C şarj

2 farklı hava akışı, dahice hava yolu tasarımı: kısıtlı DTL ve MTL vape

 

Kompakt ve hafif

Harika yapı kalitesi

Göze çarpmayan tasarım

Çalıştırması çok kolay

Pratik üst dolgu tasarımı

Mükemmel lezzet ve sıcak bir buhar deneyimi

Güçlü boğaz vuruşu (özellikle sıkı hava akışı seçeneğinde)

İki hava akışı seçeneği (sıkı MTL ve gevşek MTL)

Pencereden likit seviyelerini izlemek kolaydır

Sızıntı veya sıçratma yok

Değiştirilebilir coiller, bölmelerden daha ekonomiktir

İyi Coil ömrü

Kartuşlar güvenli bir şekilde yerine oturur

Hızlı Type-C şarj (45 dakika)

 

caliburn g

 

Caliburn G, parlaması için yüksek nikotine ihtiyaç duymayan nadir MTL pod buharlarından biridir. Çalıştırması çok kolay olan harika bir pod ve bunu inceleyen herkese denemelerini tavsiye ederim, bu hem yeni başlayanlar hem de deneyimli buharcılar için geçerli.

 

Orijinal Caliburn'ün hava akışına aşık olanlar. G'nin her iki hava akışı seçeneği de orijinalin hava akışından daha sıkıdır, Ancak lezzetli bir MTL pod vape'den hoşlanıyorsanız ve Caliburn'u biraz fazla gevşek bulduysanız, bu sizin için harika bir deneyim olabilir. 

Uwell Caliburn Modelleri

Uwell Caliburn salt likit için yapılan düşük profilli doldurulabilir bir pod cihazı olan  Uwell Caliburn GK3 üstten doldurma sistemi ile gelen yeni nesil kartuş yapısı ile Uwell Caliburn A3 ve Uwell Caliburn A3S ile son çıkan yeni ürünlerini tanıtırken daha iyi bir deneyim sunma amacıyla  Uwell Caliburn G3 ile birlikte daha eski versiyon olan  Uwell Caliburn G2 yeni versiyona oranla daha iyi bir batarya sahipken aynı coil sistemini kullanıyorlar.  Uwell Caliburn GK2 gibi Uwell Caliburn X pod da en çok tercih edilen ve tutulan pod cihazları arasında yer alırken aynı kartuş içine iki farklı likit koyabileceğiniz yeni inovasyon ürünü olan  Uwell Caliburn Explorer ile yeni bir deneyim sunuyor.

Kutu İçeriği

1 x Uwell Caliburn G Pod

1 x Uwell Caliburn Kartuş

1 x Uwell Caliburn G 0.8 Ohm Mesh Coil

1 x Uwell Caliburn 1.0 Ohm Coil

1 x USB C Tipi Kablo

1 x Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

En Son Baktığınız Ürünler

Menü