Yeni
Voopoo Argus Pro

Voopoo Argus Pro

Yeni ürün

Voopoo’nun şimdiye kadarki en gelişmiş Argus kitinin gelişiyle birlikte Argus Pro 80, türünün en güçlü ve en özellikli cihazlarından biridir.

 

Argus 80w Pro kiti, tüm gün kullanım ve güvenilirlik ile inanılmaz bulut ve buhar üretimi sağlayan 80w maksimum çıkışa sahip güçlü bir 3000mAh yerleşik pil ile güçlendirilmiştir. Voopoo’nun ünlü GENE.AI yongası, daha gelişmiş güvenlik özellikleri ve 0,001 saniye içinde akıllı bobin tanıma ve süper hızlı ateşleme gibi kullanışlı işlevler ekleyen GENE.AI TT yonga setine yükseltme aldı. Çip ayrıca yeni bir Akıllı moda ve RBA moduna güç veriyor.

Daha Fazla Detaylar

945,00 TL

- +

Marka: Voopoo

Etiketler: VooPoo argus pro

 
Daha Fazla Bilgi

GENE.TT Chipset, çeşitli çıkış modları ve PnP Coil Serisi ile uyumluluk içeren VOOPOO Argus Pro 80W Pod Mod Kitini satın alın. Dayanıklı çinko alaşımından üretilmiş ve deri dokunuşlarıyla vurgulanan Argus Pro, harika bir dokunuş hissi veriyor. Ele ergonomik olarak oturan Argus Pro, kordon bağlama noktası kullanılarak güvenli bir şekilde çevrilebilir. Ek olarak, Argus Pro, bobinin yanmasını önlemek veya watt gücünün özel olarak ayarlanmasına izin vermek için sayısız modda kullanılabilir. Tabanda, hızlı şarj ve ürün yazılımı güncellemeleri için bir C tipi USB Bağlantı Noktası bulunurken, en üstte PnP Pod ve MTL veya DTL çeşidi bobinleri için manyetik bir bağlantı bulunur.

 

PnP Pod Tank, pod ve tank arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilen yeni bir konsept tanktır. Aslında, Argus 40 kiti iki PnP Pod tankı içerir: biri süper tatmin edici bir MTL (ağızdan akciğere) deneyimi için, diğeri ise yüce sub-ohm DL (doğrudan akciğer) hissi için. VOOPOO PnP Pod tankları, 2 ml meyve suyu kapasitesi ve çift delikli hava giriş tasarımı ile birlikte gelir. PnP Pod Tankları, Voopoo’nun çığır açan tüm PNP bobinleriyle uyumludur.

 

VOOPOO ARGUS PRO 80W Pod Mod Kit Özellikleri

GENE.TT Yonga Seti
Boyutlar - 124mm, 35mm, 31mm
Entegre 3000mAh Pil
Watt Çıkış Aralığı: 5-80W
Gerilim Çıkış Aralığı: 3.2-4.2V
Direnç Aralığı: 0.1-3.0ohm
Akıllı Mod
RBA Modu
Manuel Mod
Çift Ateşleme Modu
Çinko Alaşımlı Şasi Yapısı
Tek Ateşleme Düğmesi
İki Ayar Düğmesi
OLED Görüntü Ekranı
Çift Yivli Kayar Hava Akışı Ayarı
4.5 mL Argus Bölmesi
Alt Doldurma Sistemi
Voopoo PnP Bobin Serisi
0.3ohm PnP-VM1 Bobin
1.0ohm PnP-R1 Bobin
Press-Fit Bobin Kurulumu
Manyetik Pod Bağlantısı
2 mL Argus MTL Bölmesi
Alt Doldurma Sistemi
Voopoo PnP Bobin Serisi
Press Fit Bobin Kurulumu
Manyetik Pod Bağlantısı
Kordon Bağlantı Noktası
Atomizer Kısa Devre Koruması
Düşük Direnç Koruması
Sıcaklık Koruması
Aşırı Şarj Koruması
Çıkış Aşırı Akım Koruması
Fazla Mesai Koruması
Type-C USB Bağlantı Noktası
Vintage Gri ve Gümüş renklerde mevcuttur

 

Sağlam ancak hafif yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Argus Pro 80, açık hava etkinlikleri sırasında cihazı güvenli bir şekilde klipslemek için kullanışlı bir kanca ile birlikte gelir. Sonuç olarak Argus Pro 80, inanılmaz performansı harika tasarım ve çok yönlülükle birleştiren güçlü ve çok yönlü bir Pod kitidir.

 

VOOPOO Argus Pod Modelleri

Voopoo Argus Air  |  Voopoo Argus Pro  |  Voopoo Argus X  |  Voopoo Argus 40w  |  Voopoo Argus Pod

 

Kutu İçeriği

1 Argus PRO Pod Modu
1 4.5mL PnP Bölmesi
1 Silikon Bölme Kılıfı
1 0.3ohm PnP-VM1 Bobin
1 0.15ohm PnP-VM6 Bobin
1 MicroUSB Kablosu
1 Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 23

En Son Baktığınız Ürünler

Menü