Yeni
Voopoo DRAG X PnP-X 80W Pod

Voopoo DRAG X PnP-X 80W Pod

Yeni ürün

999,00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Daha Fazla Bilgi

Voopoo Drag X PnP-X Kit'in şövalyeye selam vermesi için popülaritesinin artması gerekir. Titizlikle tasarlanmış, içinde 0.15ohm ve 0.3ohm'luk iki PnP bobini bulunan 5 ml'lik bir manyetik emme pod çifti tutar. Sunması gereken tatlı bulutlara buharlaşmak için sonsuz hava akımı için ilham verir. Drag X Pnp-X ayrıca üstte özel bir düğme dolgusu ile donatılmıştır, yarı gizli düğmeye basın ve sola çevirin ve ardından doldurmak için silikon tapayı çıkarın, bu tasarım e-sıvıyı durdurabilir ve vaping yaparken temiz bir el.

Elinizde tuttuğunuzda, özelleştirilmiş deri ve dokunuş, şu anda bir ata bindiğinizi ve savaş alanında onur için savaşmak için gerçek bir mızrak tuttuğunuzu hayal ederek bir şövalye gibi davranmanızı sağlar. Genel cihaz, güçlü ve değiştirilebilir bir 18650 pil (dahil değildir) ile çalışır ve 80W'a kadar güce dayanabilir. Bunun dışında tekrarlı kullanım için daha belirgin ve uzun ömürlü Type-C 5V/2A hızlı şarj arayüzü ile donatılmıştır. Yeni nesil Voopoo GENE.TT çipinin benimsenmesi, bobininizi otomatik olarak tanımanın yanı sıra uygun watt'ı eşleştirmek için akıllı bir moda sahiptir. 0,96 inç TFT renkli ekran, PUFF kaydı, SCORE sıralaması, SMART modu vb. Gibi diğer işlevleri de dikkate alır. Ayrıca, tek düğme ile anında tepki vermek için yalnızca 0.001s ateşler ve sizin için çoklu zeka sunar.

 

Voopoo Drag Modelleri

Voopoo Drag X  |  Voodoo Drag X2  |  Voopoo Drag S2 | Voopoo Drag S

 

Paket İçeriği

1 * Voopoo Drag X Cihazı

1 * Voopoo PnP-X Kartuş (5ml)

1 * Voopoo PnP-VM1, 0.3ohm Coil

1 * Voopoo PnP-VM6, 0.15ohm Coil

1 * Tip-C Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 23

En Son Baktığınız Ürünler

Menü