Yeni
Uwell Caliburn G3 Pro Pod Mod

Uwell Caliburn G3 Pro Pod Mod

Yeni ürün

1 675,00 TL

- +

Marka: Uwell

 
Daha Fazla Bilgi

Caliburn G3 Pro, maksimum 35W çıkışa sahiptir ve 3ml freebase veya nic salt e-likit barındırabilir. Bir Caliburn G3 pod kartuşu ile bağlandığında, yandan doldurma sistemlerine sahiptir ve e-likit görüntüleme penceresi kolay izleme sağlar. En üst düzeye çıkarılmış, entegre dokunmatik ekranı ile eşleştirildiğinde, pil durumunu, bobin direncini, puf sayacını veya diğer vaping modlarını gösterir, bu da kullanıcıların dokunmatik kontroller aracılığıyla cihazla etkileşime girmesini sağlar. Yan hava akışı ayar düğmesi sayesinde hava akışını favorinize göre ayarlayabilirsiniz.

- Boyut: 117.4*27.8*16.8mm

- Caliburn G Serisi

- 1000mAh Dahili Şarj Edilebilir Pil

- Maksimum Çıkış: 35W

- Düğme İşlemleri: İki Tıklama (Çekme/Düğme Etkinleştirme Anahtarı)/Üç Tıklama (Güç Ayarı)/Beş Tıklama (Açma/Kapama)

- İlk Tam Ekran Vape Kiti

- Pod Kapasitesi: 3mL

- İnşaat: PCTG

- Yan/Üst Dolum Sistemi

- Bobin Montajı: Entegre Bobin

- Pod Bağlantısı: Manyetik

- Likit Görünüm Penceresi

- Uyumlu kapsüller: Uwell Caliburn G3 Pod Kartuşu

Özetle, Uwell Caliburn G3 Pro Pod Kit, gelişmiş özellikleri, kullanıcı dostu tasarımı ve sağlam yapıyı bir araya getirerek vaping yolculuklarını geliştirmek isteyen herkes için ideal bir seçimdir. Caliburn G3 Pro ile teknoloji ve sadeliğin mükemmel karışımını keşfedin.

 

Uwell Caliburn G3 Pro Pod Kiti PAKET LİSTESİ

1 x Uwell Caliburn G3 Pro Kit

2 x Caliburn G3 Kartuş

1 x C Tipi Kablo

1 x Kılavuz

1 x Kordon

1 x Garanti Kartı

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü