Yeni
Uwell Caliburn TENET 750mAh Pod 16w

Uwell Caliburn TENET 750mAh Pod 16w

Yeni ürün

1 050,00 TL

- +

Marka: Uwell

 
Daha Fazla Bilgi

750mAh pil, sağlam dış tasarım ve Caliburn G/G2 coilleri ve Pod'ları ile uyumlu Uwell Caliburn TENET 16W Pod Sistemini keşfedin. Dayanıklı alüminyum alaşımdan üretilen Caliburn Tenet Pod Sistemi, şık metal yekpare gövde tasarımını yeni sağlam dış yüzeyle güncelleyerek güçlü ve sızdırmaz bir kasa sunar. Ayrıca Uwell, Caliburn Tenet'i çok daha sezgisel hale getirmek için dokunsal geri bildirimi tanıttı. Selefleri gibi ikili ateşleme modlarında çalışan Caliburn TENET, elektronik sigarayı çocuk oyuncağı haline getirerek düğmeyle veya çizimle etkinleştirilebilir. Ayrıca TENET, en sevdiğiniz e-likit veya nikotin tuzlarından olağanüstü tat ve buhar sağlamak için Uwell Caliburn G veya G2 Kapsüllerini ve Sarmallarını kullanabilir ve bölme tabanlı döner kadran aracılığıyla hava akışını ayarlayabilir.

Uwell Caliburn TENET 16W Pod Sistemi Özellikleri
• Boyutlar: 110,9 mm x 25,1 mm x 16,3 mm
• Batarya Kapasitesi: 750mAh
• Maksimum Güç Çıkışı: 16W
• Şasi Malzemesi: Alüminyum Alaşımlı
• Şarj: Type-C Bağlantı Noktası
• İşlem: Düğme / Çekme Aktif Ateşleme
• Kapsül Serisi: Uwell Caliburn G2 Kapsülleri
• Doldurma Sistemi: Üstten Doldurma
• Bölme Malzemesi: PCTG
• Kapsül Kapasitesi: 2mL
• Pod Bağlantısı: Manyetik
• Bobin Kurulumu: Basın Sığdırma
• Bobin Desteği: Uwell Caliburn G/G2 Bobinleri
• Dokunsal geribildirim
• PRO-FOCS Teknolojisi
• Likit Seviyesi Görüntüleme Penceresi

Kutu İçeriği
• 1 Caliburn TENET Pod
• 1 Caliburn G2 Kartuş
• 1 0.8ohm Uwell Caliburn G Coil
• 1 1.2ohm Uwell Caliburn G2 Coil
• 1 Kullanım Kılavuzu
• 1 Tip-C Kablo

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü