Yeni
Voopoo Drag X Pod Kit E-Sigara

Voopoo Drag X

Yeni ürün

Voopoo Drag X Mod Pod Kiti, iyi el hissi, çizilmeye karşı, anti terlemeye ve anti parmak izine sahip alaşım deri PCTG'den yapılmıştır.

Daha Fazla Detaylar

440,00 TL

- +

Marka: Voopoo

Etiketler: drag x

 
Daha Fazla Bilgi

Voopoo Drag X Mod Pod Kit

Voopoo Drag X pod kiti, puf ve Yeni SCORE RANKING modu gibi sürekli sağlamak için gelişmiş GENE.TT yongasetine sahiptir. Voopoo Drag X pod mod kiti, maksimum 80W çıkışlı tek 18650 pil ile çalışır. Voopoo Drag X kartuşu, en hijyenik yağ doldurma yöntemine sahip 4.5ml manyetik emiş kapsülü ile birlikte gelir. Voopoo Drag X bölmesi sonsuz hava akışı sistemini benimser ve RBA dahil tüm PnP bobinleriyle uyumludur.

 

Boyut: 32.5 * 28 * 95mm

Malzeme: Alaşım deri PCTG

Pil: tek 18650 pil (dahil değildir)

Çıkış: 5-80W

Çıkış voltajı: 3.2-4.2V

Direnç aralığı: 0.1-3.0ohm

Kapasite: 4.5ml

Alaşım ve deri ve PCTG inşaat, rahat, çizilmez, terleme ve anti-parmak izi

Zarif ve gösterişli tasarım

Maksimum 80W çıkışlı tek 18650 pil ile çalışır

Puff ve New SCORE RANKING modu gibi sağlamak için gelişmiş GENE.TT yonga seti, her emişin bulut boyutunun kilidini sürekli olarak açar

0.001s aşırı ateşleme

Yenilikçi sonsuz hava akış sistemi

Voopoo PnP RBA dahil tüm Voopoo PnP coilleri ile uyumlu

510 adaptör ekleyecek (ayrı satılır)

Fazla mesai koruması, Kısa devre koruması, Aşırı şarj koruması, Maksimum güç koruması, Aşırı akım koruması, Aşırı deşarj koruması, Aşırı sıcaklık koruması, Akü ters koruması

 

Voopoo Drag Modelleri

 Voopoo Drag X2Voopoo Drag S2

Kutu içeriği

1x Voopoo Drag X pod 

1x Voopoo Drag X kartuş (4.5ml)

1x 0.15ohm PnP-VM6 mesh coil

1x 0.3ohm PnP-VM1 mesh coil

1x C Tipi Kablo

1x Garanti kartı

1x Kullanım kılavuzu

1x Çip kartı

 

* Kutu içeriğinde 18650 pil yoktur, ayrı olarak satın almalısınız.

 
Bilgi Kartı
Dahili Pil Yok
Kartuş Var
Coil Var
Tank Kapasitesi 4.5 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi USB-C
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 80W
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 24

En Son Baktığınız Ürünler

Menü