Yeni
Voopoo Drag X Plus Pod Mod

Voopoo Drag X Plus

Yeni ürün

Drag X Plus Kit, Drag 3 Kit ile aynı yeni TPP atomizasyon sistemi atomizer-TPP Pod Tankını kullanır. Yalnızca TPP serisi bobinlerle uyumlu güç için üretilmiş yeni TPP Pod Tankı. Yeni TPP bölmesi tasarımı, genel atomizasyon verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için "aerodinamik simülasyon" ve yeni bir "iki yönlü konveksiyon" hava yolu yapısına atıfta bulunur, böylece daha güçlü ve lezzetli bir deneyim sağlar. TPP Pod Tank, 5.5ml kapasiteye ve bir vape tankı estetiğine ve alt doldurma sistemiyle doldurulabilen 510 diş tabanına sahiptir. Drag X Plus, evrensel 510 dişli konektör aracılığıyla üç atomizer platformuyla uyumludur: TPP Platformu (TPP Pod Tankı), PnP Platformu (PnP Pod Tankı, PnP MTL Pod, PnP RTA Pod) ve 510 Platform (510 Bağlayıcı eşleştirilebilir En sevdiğiniz atomizer ile.) TPP Pod Tank, daha hassas lezzet ve benzeri görülmemiş bir deneyim sunmak için patentli TPP serisi bobinlerle eşleştirilmiştir. Ayarlanabilir hava akışı, şık yan kolu kaydırarak değiştirilebilir, bu da kullanıcılara vaping stillerine göre daha fazla çok yönlülük sağlar.

Daha Fazla Detaylar

999,00 TL

Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

- +

Marka: Voopoo

Etiketler: VOOPOO DRAG

 
Daha Fazla Bilgi

VOOPOO Drag X Plus, Drag X'in yükseltilmiş bir versiyonudur. Drag X Plus, ergonomik deri yama tutamağı ile birlikte dayanıklı bir çinko alaşımı şasi yapısına sahip en taşınabilir modlardan biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz beş moda renk var. Drag X Plus, tek bir 21700 veya 18650 harici pili destekler ve sabahtan bu geceye kadar vaping için Type-C 5V / 2A hızlı şarj bağlantı noktasına sahiptir. Pil pakete dahil değildir, yalnızca çıkarılabilir pil bölmesi dahil. Yükseltilmiş gelişmiş GENE.FAN 2.0 yonga seti tarafından desteklenen, maksimum 100W çıkış, 0.001s aşırı ateşleme ve birden fazla çıkış moduna erişim sağlar. Yeni yükseltilen GENE.FAN 2.0 yongası, önceki nesle göre daha güçlü patlayıcı güce, daha kararlı çıktıya ve daha akıllı işlevlere sahiptir. Maksimum 100W çıkış gücü ile Drag X Plus vape kiti, daha büyük bir lezzet bulutu oluşturmanıza ve geniş bir ayarlanabilir güç aralığında farklı ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanır. SMART Modu - Takılan bobini belirlemek ve onu en iyi güçle eşleştirmek için "Akıllı Modu" kullanabilirsiniz. RBA Modu - Güç sınırını aşmanıza ve güçlü hissetmenize olanak tanır. Canlı 0,96 "tam renkli (TFT) ekran, vaping verilerini net bir şekilde görüntüler ve iki farklı tema değiştirme stiliyle birlikte gelir.

 

Özellikleri

• Dayanıklı Tek 21700/18650 Pil

Gelişmiş GENE FAN 2.0 Çipi

• Maksimum 100W Çıkış Gücü

• 5V / 2A Type-C Hızlı Şarj

• TPP & PnP & 510 Platform ile uyumlu

• TPP Platformu - Yüksek hızlı, profesyonel atomizer sistemi

• PnP Platformu - Düşük maliyetli, evrensel atomizer sistemi

• 510 Platformu - Tüm Atomizer Evrensel 510 Arayüzü

• Güç İçin Üretilmiş Yeni TPP Pod Tankı

• Desteklenen Yenilikçi TPP Sistemi

• Yeni Patentli Teknolojinin TPP Serisi bobinleri

• 0,96 TFT Görüntü Ekranı

• Farklı Güzellik İçin Çift Kullanıcı Arayüzü

 

Voopoo Drag Modelleri

Voopoo Drag X  |  Voodoo Drag X2  |  Voopoo Drag S2 | Voopoo Drag S

 

Boyut: 141mm x 35mm x 29mm
Mod Malzemesi: Zamak ve Deri
Pil Kapasitesi: Tek 21700 veya 18650 (Pil hariç)
Yonga seti: GENE.FAN 2.0
Çıkış Gücü: 5-100W
Giriş Voltajı: 3.2V ~ 4.2V
Direnç Aralığı: 0.1 ~ 3.0ohm
Kapasite: 5.5ml
Tank Malzemesi: Zamak + PCTG
Dolgu Tipi: Alt Dolgu
Direnç: 0.15ohm (TPP DM1); 0.2ohm (TPP DM2)
Renkler: Klasik, Smoky Grey, Marsala, Prusya Mavisi, Sandy Brown

 
PAKET İÇERİĞİ

1 * DRAG X Plus Cihazı

1 * TPP Pod Tankı (5.5ml)

1 * TPP-DM1, 0.15ohm

1 * TPP-DM2, 0.2ohm

1 * C Tipi Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 24

En Son Baktığınız Ürünler

Menü