Smok IPX80 Pod

Smok IPX80

Yeni ürün

Smok IPX80 Kit, yüksek kalite ve mükemmel performansı birleştirir. Yenilikçi hava akışı ayarlama tasarımını ve IPX67 koruma seviyesi üretim süreçlerini tek bir cihazda birleştirir. SMOK IPX 80 Pod Mod kiti, IPX67 sertifikasına sahiptir, su geçirmez ve toz geçirmez ve darbeye dayanıklıdır, şüphesiz su sıçramasına, toza, sarsıntıya veya beklenmedik düşmeye karşı hayatta kalabilir, bu da onu gerçekten piyasadaki en dayanıklı kitlerden biri haline getirir. Pek çok olumsuz koşula dayanabileceğinden, düzenli olarak vaping sistemleriyle seyahat edenler için idealdir. IPX 80 Kiti, entegre büyük 3000mAh batarya ile yeterli güç rezervine sahiptir ve VW modunda 1-80W güç aralığında uzun süreli bir buhar deneyimi sağlayabilir. 0,001 sn'lik ateşleme hızı, mükemmel bir vaping deneyimi getirebilir. 1,4 A'ya kadar şarj akımı, pil gücünü Type-C bağlantı noktası üzerinden hızlı bir şekilde yenileyebilir. Eksiksiz bir kontrol paneli ile elde tutulan kullanım sezgisel ve kullanışlıdır. Aşırı şarj ve kısa devre koruması gibi bir dizi yerleşik güvenlik özelliği, uzun ömürlü bir cihaz için güvenilirlik sağlar.

Daha Fazla Detaylar

849,00 TL

- +

Marka: Smok

Etiketler: smok ipx80 pod

 
Daha Fazla Bilgi

IPX67 koruma teknolojisi ile pod kitinizin su sıçramasını, tozlanmasını, sallanmasını veya beklenmedik şekilde düşmesini önleyen Smok IPX80 Pod Kitini kontrol edin. ergonomik tasarımı ve kompakt yapısı ile hafif ve taşınabilir, avucunuzda tutması rahat. IPX 80 Kiti, elektronik sigaranın güvenli ve güvenilir olmasını sağlamak için çoklu koruma sağlayan gelişmiş bir yonga setini entegre eder. Cihazı etkinleştirdiğinizde, 0.001S ateşleme hızı mükemmel bir vaping deneyimini ve hoş bir tadı zorlar. 80W'a kadar maksimum çıkış gücü, USB Type-C hızlı şarj portu ve 1.4A ile çıkış gücünü 1W'tan 80W'a serbestçe, dahili 3000mAh pil için uzun süre ayarlamak için YUKARI ve AŞAĞI düğmesine basabilirsiniz. şarj süresini kısaltmak için şarj akımı. 0.96 inç renkli TFT ekran benimser, size vaping verilerini açıkça gösterecek, Pod Cihazınızın durumunu her zaman bilirsiniz. Mevcut iki tür Kapsül vardır; RPM 2 Kapsülü dahildir ve RPM Kapsülü ayrı satılır; her ikisi de 5.5 ml e-meyve suyu kapasitesine sahiptir, kullanışlı yan e-meyve suyu doldurma tasarımına sahiptir, en sevdiğiniz e-meyve suyunu yeniden doldurması kolaydır. Sızıntıyı önlemek için silikon tıpa yardımı. Silikon Stoper işaretli, her zaman hangi tür Pod kullandığınızı bilirsiniz. Bölmelerin hava akışı ayarlanabilir direksiyon halkası ile her iki tarafında, DL veya MTL vaping için hava akışını ayarlamak için halkayı döndürebilirsiniz, iki tür RPM 2 Coil vardır, DL vaping için 0.16ohm Smok RPM 2 Mesh Coil ve 0.6ohm MTL vaping için DC Coil size daha iyi bir deneyim getirecek.

 

smok ipx80 renkler

 

Özellikleri

Renkler: Gri, Mavi, Siyah Karbon Fiber, Kahverengi, Kırmızı, Akışkan 7 Renkli, Akışkan Siyah Gri
Boyut: 107 * 34,8 * 34,5 mm
Pil Kapasitesi: 3000mAh
Çıkış Gücü Aralığı: 1-80W
Direnç Aralığı: 0.15ohm-3.0ohm
Bekleme Akımı: <100uA
Giriş Voltajı: 3.3-4.2V
Şarj: DC5V / 1.4A
IP67 Su Geçirmez / Toz Geçirmez / Darbeye Dayanıklı
0,96 inç TFT Renkli Ekran
0.001S Anında Ateşleme Hızı
Lityum Pil Koruması
Atomizer Tespiti
8 Saniye Kesme
Kısa devre koruması
Alçak Gerilim Koruması
 

 
RPM 2 Kapsülü Dahildir ve Ayrı Satılan RPM Kapsülü
Bölme Kapasitesi: 5.5ml
Ördek Faturalı Ağızlık
Şeffaf Meyve Suyu Penceresi
Hava Giriş Halkalı Her İki Taraf
Yan E-Suyu Doldurma Tasarımı
0.16ohm RPM 2 Hasır Bobin, 25-50W, En İyi: 40W, DL Vaping İçin
0.6ohm RPM 2 DC MTL Bobin, 12-25W, MTL Vaping İçin Mükemmel

 

Kutu İçeriği

1 * IPX80 Pod

1 * IPX 80 RPM 2 Kartuş

1 * 0.16ohm RPM 2 Mesh Coil

1 * 0.6ohm RPM 2 DC MTL Coil

1 * C Tipi Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

smok ipx80

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü