Smok Mag Pod Mod

Smok Mag Pod Mod

Yeni ürün

İstediğiniz daha fazla deneyimi getiren Mag ve Pod Mod'un sihirli kombinasyonu. Zarif cephesinden klasik MAG DNA'sına, MAG POD, MAG serisinin en iyi özelliklerini seçer ve onu bu mükemmel pod moduna dönüştürür.

 

Yerleşik bir 1300mAh pil ve en iyi lezzeti ve mükemmel buhar üretimini sunan iki RPM bobini ile standart olarak gelir. İle Üst doldurma sisteminde benimsenen, çocukların açamayacağı akıllı üst doldurma kapağı, MAG POD doldurma işlemini basitleştirir ve güvenli bir uzun ömürlü günlük vaping. Yenilik, elektronik sigara deneyimini değiştirmeye devam ediyor!

Daha Fazla Detaylar

390,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

Etiketler: smok mag pod

 
Daha Fazla Bilgi

1-40W aralığı, 1300mAh pil yakalayan ve mükemmel buhar için SMOK RPM Bobin Serisi ile uyumlu olan SMOK MAG POD 40W Başlangıç ​​Kitini keşfedin. Kompakt bir el tipi form faktörüne sahip olan SMOK MAG POD 40W Başlangıç ​​Kiti, dişli üst doldurma sistemine sahip 3 mL MAG RPM Pod'a takıldığında SMOK RPM Bobin Serisi ile mükemmel şekilde çalışan 1-40W'lık bir watt aralığı sunar. Ek olarak, çinko alaşımlı kasa, gün boyunca bol miktarda güç için 1300mAh pil içerir ve yeniden şarj etme ihtiyacını azaltır. Renkli bir ekrana sahip olan SMOK MAG POD, bir kitap çantasına, çantaya veya cebe kolaylıkla sığdırmak için harika bir etki için kullanılabilir.

 

smok mag pod renkler

 

SMOK MAG POD 40W Özellikleri

Boyutlar - 90,8 mm x 46,5 mm x 19,4 mm
Entegre 1300mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 1-40W
Gerilim Çıkış Aralığı: 0.5-4.0V
Direnç Aralığı: 0.3-2.5ohm
Çinko Alaşımlı Şasi Yapısı
Sezgisel Ateşleme Düğmesi
İki Ayar Düğmesi
1,3 "TFT Renkli Ekran
Pod Serbest Bırakma Anahtarı
3 mL MAG Pod RPM Pod Kapasitesi
Üstten Doldurma Sistemi - Dişli Kapak
SMOK RPM Bobin Serisi
0.4ohm RPM Hasır Bobinler
0.8ohm RPM DC MTL Bobinler
Alt Bastırmalı Bobin Bağlantısı
RPM Bobinler ile uyumlu
MicroUSB Bağlantı Noktası
Mat Kırmızı, Mat Altın, Mat Tunç, Mat Mavi, Mat Siyah renklerde mevcuttur

 

Kutu İçeriği

1 MAG POD Cihazı
1 MAG POD Boş RPM Bölmesi
1 0.4ohm RPM Hasır Bobin
1 0.8ohm RPM DC MTL Bobini
1 USB Kablosu
1 Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü