Yeni
Smok Nord X Pod

Smok Nord X

Yeni ürün

Nord serisinin en son üyesi olan SMOK Nord X 60W Pod Sistem Kiti, maksimum 60W çıkışa sahip 1500mAh dahili batarya ile çalışır. SMOK Nord X Pod Sistem Kiti, OLED ekran ile donatılmıştır ve IP67 Dereceli su geçirmez, toz geçirmez (IP67) ve darbeye dayanıklıdır. SMOK Nord X iki bölmeyi korur: nord X RPM 2 bölmesi tüm RPM 2 bobinleriyle uyumludur, nord X RPM bölmesi tüm RPM bobinleri için uygundur. SMOK Nord X kartuşu, yan doldurma sistemi ile 6 ml kapasiteye sahiptir.

Daha Fazla Detaylar

725,00 TL

- +

Marka: Smok

Etiketler: smok nord x

 
Daha Fazla Bilgi

Ayarlanabilir 5-60W aralığı, IP67 izinsiz giriş derecesi ve RPM & RPM 2 Coil Serisi ile uyumluluğa sahip SMOK NORD X 60W Pod Sistemine göz atın. 1500mAh şarj edilebilir bir pil entegre eden NORD X Pod Sistemi, RPM ve RPM 2 Bobinleri ile eşleştirmek için ideal olan 60W'a kadar çıkış sağlayabilir. 6 mL doldurulabilir bölmeleri kullanan SMOK NORD X, bobinleri bir alt pres bağlantı bağlantısında kabul ederek hızlı ve kolay bobin değişikliklerine izin verir. Dayanıklı çinko alaşımından üretilen NORD X'in şasisi IP67 olarak derecelendirilmiştir, toz veya su girmesini önler ve darbeye dayanıklıdır, hafif düşme ve düşmelere karşı koruma sağlar. Yana monte edilen OLED Ekran Ekranında bilgileri görüntüleyen NORD X, kritik vaping verilerini kullanıcıya okunaklı ve okunması kolay bir şekilde geri gönderir.

 

Smok Nord x renkleri

 

Boyut: 100 * 31 * 23mm
Pil: dahili 1500mAh pil
Çıkış: 5-60W
Çıkış Voltajı: 0.5V-4.0V
Giriş Voltajı: 3.3V-4.2V
Bekleme Akımı: <50uA
Direnç Aralığı: 0.2ohm-3.0ohm
Şarj Gerilimi: 5V ± 0.2V
Şarj Akımı: 1.2A (Maks)
Şarj Süresi: 75 dakika
Aşırı Şarj Gerilimi: 4.3V ± 0.05V
Aşırı Deşarj Gerilimi: 2.4V ± 0.05V
Aşırı Şarj Akımı: 1.75A + 0.6A
Kapasite: 6ml
Direnç: RPM 2 Mesh 0.16ohm Coil (DL 25-50W, en iyi 40W)
RPM Mesh 0.4ohm Bobin (25W)

 

Smok Nord x

 

Özellikleri

IP67 Derecesi su geçirmez, toz geçirmez (IP67) ve darbeye dayanıklı
5W-60W güce sahip dahili 1500mAh pil
OLED ekran
E-sıvı seviyesini net bir şekilde göstermek için şeffaf bir alana sahip 6 ml büyük kapasiteli bölme
İki bölme, Nord X RPM 2 bölmesi tüm RPM 2 bobinleriyle uyumludur, Nord X RPM bölmesi tüm RPM bobinleri için uygundur
DL ve MTL vaping arasında serbestçe geçiş yapın
Yan doldurma sistemi
Atomizer tanıma
Aşırı ısınma koruması
8 sn kesme
Kısa devre koruması
Düşük pil uyarısı

 

Paket İçeriği

1 * Nord X Cihazı
1 * Nord X RPM 2 Kartuş (Önceden Yüklenmiş RPM 2 Mesh 0.16ohm Coil) (6ml)
1 * Nord X RPM Kartuş (Önceden Yüklenmiş RPM Mesh 0.4ohm Coil) (6ml)
1 * USB Kablosu
1 * Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü