Yeni
Smok RPM 2S Pod Mod

Smok RPM 2S Pod Mod

Yeni ürün

Tek bir 18650 pil, 1-80W çıkış içeren ve kalan pil ömrünü tahmin etmek için kalan bir nefes alma sistemi sunan SMOK RPM 2S 80W Pod Sistemini satın alın.

Daha Fazla Detaylar

695,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

 
Daha Fazla Bilgi

SMOK RPM 2S

RPM 2 Pod Mod Kitinin değiştirilebilir 18650 pil versiyonudur. SMOK RPM 2S ve SMOK RPM 2 aynı performans ve görünüme sahiptir, tek büyük fark pil tipidir. Harici batarya nedeniyle, RPM 2S boyut olarak daha yüksektir ancak genişlik ve kalınlık aynıdır. RPM 2 yerleşik bir 2000mAh kapasiteye sahipken RPM 2S, tüm cihaz için uzun ömürlü güç sağlamak için harici bir 18650 pil kullanır ve her ikisi de 80 watt'a kadar güce sahiptir. Doldurma Bölmesinin değiştirilmesine gelince, RPM 2S, RPM 2 ile aynı Bölmeyi kullanır ve iki tür vardır: RPM 2 RPM 2 Kartuş ve RPM 2 RPM Kartuş. RPM 2 RPM 2 Pod, 7 ml'lik büyük bir kapasiteye sahiptir ve önceden yüklenmiş bir Mesh 0.16ohm bobin ile birlikte gelir. Büyük ağızlık, doğrudan akciğer vapingi için mükemmel olan daha fazla hava akışı sağlar. RPM Mesh 0.4ohm bobini barındıran devasa 7 ml kapasiteli RPM 2 RPM Pod, ağızdan akciğer vapingine mükemmeldir. RPM 2 Mesh Coil yoğun buhar ve yoğun lezzet için tasarlanmıştır, RPM Hasır Bobinler ise size nazik boğaz vuruşları ve tatmin edici lezzet getirecektir. Ek olarak, görünür e-sıvı seviyesi penceresine sahip RPM 2 Bölmesi, kalan meyve suyu kapasitesini herhangi bir zamanda kontrol etmeyi kolaylaştırır. RPM 2 bölmesi, bölmenin cihazla mükemmel şekilde eşleşmesini sağlamak için güçlü mıknatıslar kullanır.

 

smok rpm 2s renkler

 

Boyut: 28,5 mm (Kalınlık) x 31 mm (Genişlik) x 115 mm (Yükseklik)

Pil: Tek Harici 18650 Pil (Dahil Değil)

Çıkış Gücü: 1W-80W

Bekleme Akımı: <100uA

Giriş Voltajı: 3.3V-4.2V ± 0.2V

Çıkış Voltajı: 0.5V-4.0V

Direnç Aralığı: 0.15ohm-2.5ohm

Şarj Gerilimi: 5V ± 0.2V

Şarj Akımı: 1.4A (Maks)

Şarj Portu: USB Type-C

Ateşleme Süresi: 0.001s

Ekran: 1.14 inç TFT Ekran

Kapsül Türü: RPM 2 RPM 2 Kapsül, RPM 2 RPM Bölmesi

Bölme Kapasitesi: 7ml

Doldurma Yöntemi: Yan Dolgu

 

Paket İçeriği:

1 x RPM 2S Cihaz

1 x RPM 2 RPM 2 Kartuş (Önceden Yüklenmiş RPM 2 Mesh 0.16ohm Coil) (7ml)

1 x RPM 2 RPM Kartuş (Önceden Yüklenmiş RPM Mesh 0.4ohm Coil) (7ml)

1 x C Tipi Kablo

1 x Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü