Yeni
Smok Nfix Mate Pod

Smok Nfix Mate Pod Mod

Yeni ürün

665,00 TL

- +

Marka: Smok

Etiketler: smok nfix mate

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Nfix Mate

Nfix-mate, Nfix serisinin değişken güç özelliğini 25 W'a kadar takip eder ve pilin genişletilmesinde iyileştirmeler yapar, 1100 mAh daha dayanıklı olana kadar kapasite, avuç içi şeklindeki bir boyutla taşınabilirliği geliştirir ve düğme ile tetiklenenleri değiştirir hava kontrollü bir mekanizma. Bobin yapısında iki dahili kapsül ayırt edilirken, hoş bir lezzet. Yenilik, elektronik sigara deneyimini değiştirmeye devam ediyor

 

HİJYENİK KALIN, SICAK KALIN

Silikon toz kapağı takılıyken, damla ucu boştayken tozdan, hava kirliliğinden ve diğer kirliliklerden korunarak kullanım için güven verir.

 

smok nfix mate renkler

 

KESKİN BİR OLARAK GERİ DÖN

Nfix-mate, 700mAh Nfix ile karşılaştırıldığında mevcut ponponları yaklaşık 210'dan 320'ye çıkaran 1100mAh'lik bir bataryaya sahiptir daha uzun dayanıklılık ve daha iyi lezzet ile vapinginizi optimize edin.

 

KİŞİSEL LEZZETİNİZİ TANIMLAYIN

Güçte ufak bir değişiklik tatta bir fark yaratacaktır. Güç düğmesine tıklayın veya uzun basın.

1W-25W'da zevkinize en uygun vat miktarı seçin.

 

0.69 İNÇ OLED EKRAN

Seçilen güç, gerçek zamanlı pil ömrü de dahil olmak üzere ayrıntılı çalışma verilerini bir bakışta anlayabilirsiniz,

nefes sayımı, direnç ve voltaj.

 

smok nfix mate kutu içeriği

 

Smok Nfix Mate Kutu İçeriği

1 x Nfix-mate Cihazı (11000mAh)

1 x Nfix Fileli 0.8ohm Kartuş (3ml)

1 x Nfix DC 0.8ohm MTL Kartuş (3ml)

2 x Silikon Toz Kapakları

1 x Kap İpi

1 x Kordon

1 x C Tipi Kablo

1 x Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodelektroniksigara,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü