Smok Nord 2 Pod Elektronik Sigara

Smok Nord 2

Yeni ürün

Smok Nord 2, Düğmeyle tetiklenen kapsül sistemi nordunun yükseltme sürümü Nord 2 tamamen geliştirildi, 0.69 inç OLED ekran, 1500mAh'a artırılmış kapasite.

Daha Fazla Detaylar

685,00 TL

- +

Marka: Smok

Etiketler: nord 2

 
Daha Fazla Bilgi

Tek tuşla tetiklenen ve kompakt ergonomik tasarıma sahip, kavraması rahat ve kullanımı kolay olan Nord Pod Sisteminin yükseltilmiş versiyonu olan Smok Nord 2 mükemmel lezzet ve üstün performans için dahili gelişmiş yonga setine sahip Smok Nord 2, dahili 1500mAh pil ve 40W'a kadar maksimum çıkış, güç düğmesine 3 kez, maksimum 1.2A hızlı şekilde basılarak çıkış gücü seviyesi 1W'dan 40Watts'a ayarlanabilir şarj sistemi, dahili pil kısa sürede tamamen şarj edilecektir. şarj arayüzü pil gücü yüzdesi ve tahmini şarj süresi ile görüntülenir. Smok Nord V2, 0,69 inç OLED ekranı benimser ve vaping verilerini net bir şekilde gösterir. dahil iki yeni Pod vardır, RPM Pod ve Nord Pod, kauçuk fiş üzerinde ilgili metin "RPM" ve "NORD" ile ayırt edilebilir. tüm RPM Bobinleri ile uyumlu ve en iyi lezzet için 0.4ohm Mesh Coil ile önceden kurulmuş RPM Pod, 0.8ohm Nord DC MTL Coil ile önceden kurulmuş olan tüm Smok Nord Coils ile uyumlu Nord Pod, size daha iyi MTL deneyimi getirecek . 9 zarif renk mevcuttur.

 

Bağlantılı Ürünler

Smok Nord 2 Kartuş

Smok Nord / Nord 2 Coil

Smok RPM Coil

 

Smok Nord V2 Özellikleri

Malzeme: Maden

Boyut: 95 * 30.5 * 20mm

Çıkış Gücü Aralığı: 1-40W

Dahili 1500mAh Pil

Direnç Aralığı: 0.3-3.0ohm

0.69 İnç OLED Ekran

Şarj: DC5V / 1.2A

Tek Düğme Kolay Kullanım

Şarj için Mikro USB Bağlantı Noktası

Kapsül Koruması, Kısa devre koruması, 8 Saniye Kesim, Alçak Gerilim Koruması

 

Smok Nord 2 Kartuş Özellikleri

Malzeme: PCTG

Likit Kapasitesi: 4.5ml

Mevcut 2 Tür Kartuş var; Nord 2 RPM Kartuş / Nord 2 Nord Kartuş

Silikon Tıpa ile Kullanışlı Yan Likit Dolum Tasarımı

Tak ve Çalıştır Coil Kurulumu

Pod ve Pil Arasında Manyetik Bağlantı

Smok Nord ve Smok RPM coiller ile uyumludur

 

Smok Nord 2 Kutu içeriği

1 * Nord 2 Pod Cihazı

1 * RPM Mesh 0.4ohm Coil (4.5ML) ile RPM Kartuş

1 * Nord DC 0.8ohm MTL Coilli Nord Kartuş (4.5ML)

1 * Mikro USB Kablosu

1 * Kullanım Kılavuzu

 
Bilgi Kartı
Pil Kapasitesi 1500 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 40W
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

En Son Baktığınız Ürünler

Menü