Yeni
Smok Scar P3 Pod Mod

Smok Scar P3 Pod Mod

054PMT905

Yeni ürün

Smok SCAR-P3 Pod, 80W entegre 2000mAh pil içeren ve SMOK RPM coil serisi ile uyumlu.

Daha Fazla Detaylar

0,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

 
Daha Fazla Bilgi

SMOK SCAR-P3 Pod

Entegre 2000mAh pil içeren ve SMOK RPM Bobin Serisi ile uyumlu SMOK SCAR-P3 80W Pod Mod. Dayanıklı çinko alaşımından yapılmış olan SMOK SCAR-P3'ün şasisi, hafif düşmelere ve düşmelere karşı dayanıklıdır. 5-80W aralığında çıkış sağlayan SCAR-P3 Pod Sistemi SMOK RPM Coil Serisiyle iyi çalışır ve kurulu coile bağlı olarak MTL veya DTL tarzında lezzetli buharlar sunar. Akıllı atomizer algılama özelliğine sahip SMOK SCAR-P3, daha iyi işlev için takılı coil tipini algılayabilir.

 

Bağlantılı Ürünler

Smok RPM 2 Coil

Smok RPM Coil

Smok RPM Kartuş

Smok RPM 2 Kartuş

 

smok scar 3 renkler

 

SMOK SCAR-P3 80W Pod Mod Kiti Özellikleri

IQ-80 Yonga Seti

Boyutlar - 110mm x 32.3mm x 27mm

Entegre 2000mAh Şarj Edilebilir Pil

Watt Çıkış Aralığı: 5-80W

Çinko Alaşımlı Şasi Yapısı

Tek Sezgisel Ateşleme Düğmesi

0.96 "TFT Renkli Ekran

5.5 mL Doldurulabilir Kartuş

Yan Dolum Sistemi - Silikon Kapaklı

0.4ohm RPM Mesh Coil - 25W

0.16ohm RPM 2 Mesh Coil - 25-50W

Pres Fit Coil Kurulumu

Çift Hava Akışı Sistemi - MTL ve DTL Vaping

Manyetik Pod Bağlantısı

MicroUSB C Tipi Bağlantı Noktası

 

Kutu içeriği

1 SCAR-P3 Pod Modu

1 0.4ohm RPM Mesh Coil

1 0.16ohm RPM 2 Coil

1 SCAR P-3 RPM Kartuş

1 SCAR P-3 RPM 2 Kartuş

1 USB. C Tipi Kablo

1 Kullanım Kılavuzu

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya [email protected]’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde podmodsaltlikit.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘podmodsaltlikit.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup podmodsaltlikit.com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü